1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak wysoka może być pierwsza pożyczka w Profi Credit?

Dyskusja w 'Profi Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 7 Lipiec 2014.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Czy nowi klienci Profi Credit mają inne warunki uzyskiwania pożyczek, niż ci, którzy już wcześniej spłacili pożyczkę? Chodzi mi głównie oto, jak wysoką pożyczkę będę mógł zaciągnąć, jeśli nigdy nie korzystałem z oferty Profi Credit? Czy jej wysokość będzie w jakiś sposób ograniczona?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Nie ma różnicowania w Profi Credit na stałych i nowych klientów, czyli teoretycznie nawet przy pierwszej pożyczce można uzyskać kwotę 25 tys. zł zobowiązania dla klienta indywidualnego oraz 50 tys. zł dl klienta firmowego, o ile spełni się wszystkie wymagania, stawiane przed pożyczkobiorcami przez Profi Credit. Na pewno będziesz musiał okazać zaświadczenie o zarobkach, jeśli będziesz chciał zaciągnąć tak wysoką pożyczkę z Profi Credit. Przy pożyczkach na oświadczenie o dochodach maksymalna kwota zobowiązania wynosi 4 tys. zł.
 3. Bankieria

  Bankieria Member

  Oferta skierowana do klina indywidualnego obejmuje trzy warianty pożyczek:

  1. Pożyczka na oświadczenie dostępna już od 18 roku życia. Pożyczka udzielana na oświadczenie o dochodach w kwocie od 200 zł do 4 000 zł na okres od 6 do 48 miesięcy. Aby skorzystać z pożyczki na oświadczenie należy posiadać stały dochód w postaci:
  ü wynagrodzenia z tytułu umowy o prace 800 zł,

  ü emerytury lub renty min. 700 zł,

  ü akceptowalne są również umowy zlecenia oraz o dzieło lub z tytułu prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz rolniczej,

  ü przedstawić wymagane dokumenty: dowód osobisty, oświadczenie o dochodach, rachunek za media.

  1. Pożyczka na zaświadczenie dla osób powyżej 30 roku życia. Kwota o jaką może się ubiegać klient, to minimum 2 000 zł - maksymalnie do 9 000 zł na okres od 12 do 24 miesięcy. Aby skorzystać z pożyczki na oświadczenie należy posiadać stały dochód w postaci:
  ü wynagrodzenia z tytułu umowy o prace 1 200 zł netto,

  ü emerytury lub renty min. 1200 zł netto,

  ü przedstawić wymagane dokumenty: dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach, rachunek za media oraz dla kwoty pożyczki powyżej 6000 zł – wyciąg z rachunku bankowego.

  Profi Credit daje możliwość odroczenia spłaty pożyczki do trzech miesięcy.

  1. Pożyczka premium dostępna dla osób powyżej 30 roku życia. Klient w ramach tej pożyczki może pożyczyć od 9 000 zł do 25 000 zł w okresie spłaty od 12 do 36 miesięcy. Aby skorzystać z pożyczki na oświadczenie należy posiadać stały dochód w postaci:
  ü wynagrodzenia z tytułu umowy o prace 1 200 zł netto,

  ü emerytury lub renty min. 1200 zł netto,

  ü przedstawić wymagane dokumenty: dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach, rachunek za media, wyciąg z rachunku bankowego.
 4. radoslawkruk

  radoslawkruk New Member

  U nich można zaciągnac nawet i do 30 tysiecy zł. Z doświadczenia wiem, ze jest to naprawde solidna firma. W bankach ciagle odmawiali mi wspolpracy a musialem wziac naprawde niezłą sumę z powodu klopotow osobistych. Splatę wykonywalem rzetelnie na czas. Jestem w stanie polecić ich usługi.
 5. Julita81

  Julita81 New Member

  Faktycznie nie ma żadnych ograniczeń, bo pożyczasz ile chcesz. Żadnych kruczków się nie doszukałam ,dlatego jak dla mnie mają świetne warunki spłat pieniędzy. Można im zaufać.
 6. KasiaL

  KasiaL Member

  Co, każdy kto pożycza pieniądze musi być nieuczciwy?
  Pożyczasz ile chcesz? 100 tys. zł również pożyczą?
  "Żadnych kruczków się nie doszukałam ,dlatego jak dla mnie mają świetne warunki spłat pieniędzy". Dlaczego mają świetne warunki spłaty pożyczki i jak wygląda umowa o pożyczkę?
 7. hiacynt

  hiacynt New Member

  brałem 10 tys w profi i splacilem wszystko w terminie nie mialem zadnych problemow, plusy sa takie ze dostalem kase bardzo szybko na konto zależało mi na tym
 8. KasiaL

  KasiaL Member

  Minus jest tylko jeden: droga pożyczka.
 9. Katusza

  Katusza New Member

  @KasiaL
  Paradoksalnie - jeśli nie stać Cię na tanią pożyczkę, to musisz brać drogą
 10. mikołaj

  mikołaj New Member

  W Profi Credit daja bez problemu i chyba bedziesz mial najlepsze warunki z tych wszystkich firm pozyczkowych. Banku w ogole nie biore pod uwage bo to dziadostwo
 11. KasiaL

  KasiaL Member

  W PF nie dają bez problemu każdemu.
  Nie mają najlepszych warunków.
  Bank jest w tej sytuacji najlepszy i najtańszy..

Poleć tę stronę