1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak wysoką można zaciągnąć pożyczkę w Profi Credit?

Dyskusja w 'Profi Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 7 Lipiec 2014.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Już korzystałam uprzednio z usług Profi Credit, tyle że jako osoba prywatna. Teraz chciałabym zaciągnąć pożyczkę na firmę i będzie to kolejna pożyczka w tej samej formie, ale nieco innego rodzaju. W jakiej wysokości można zaciągnąć kolejną pożyczkę w Profi Credit?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Maksymalnie dla klientów indywidualnych pożyczka z zaświadczeniem o dochodach może nawet wynieść 25 tys. zł, choć wszystko zależy od wysokości uzyskiwanych przez klientów zarobków miesięcznych. Klienta musi być stać na spłatę takiego zobowiązania, w przeciwnym wypadku Profi Credit go nie udzieli. Po analizie wniosku i dokumentów pożyczkowych, Profi Credit deklaruje, ile może pożyczyć. Dla firm oferta pożyczkowa z Profi Credit jest jeszcze bardziej atrakcyjna – maksymalnie firma może wnioskować i otrzymać pożyczkę w kwocie 50 tys. zł.
 3. Bankieria

  Bankieria Member

  Oferta pożyczek od Profi Credit skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Firma w zakresie pożyczek dla klientów nieprowadzących działalności gospodarczej posiada trzy rodzaje pożyczek:

  • pożyczka na oświadczenie – pożyczka udzielana na oświadczenie o dochodach w kwocie od 200 zł do 4 000 zł na okres od 6 do 48 miesięcy. Pożyczka na oświadczenie przeznaczona jest dla osób w wieku już od 18 lat. Aby skorzystać z pożyczki na oświadczenie należy posiadać stały dochód ( etat min. 800 zł, emeryt, rencista min. 700 zł) Firma akceptuje też dochód z tytułu umowy zlecenia oraz o dzieło lub z tytułu prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz rolniczej.
  • pożyczka na zaświadczenie – przeznaczona dla osób powyżej 30 roku życia, mających stały dochód w wysokości minimum 1 200 netto. W tej opcji Profi Credit daje możliwość odroczenia spłaty pożyczki do trzech miesięcy. Kwota o jaką może się ubiegać klient, to minimum 2 000 zł - maksymalnie do 9 000 zł na okres od roku do lat czterech.
  • pożyczka premium dostępna dla osób powyżej 30 roku życia, które uzyskują stały miesięczny dochód w wysokości, co najmniej 1 200 zł. Klient może pożyczyć od 9 000 zł do 25 000 zł w okresie spłaty od 12 do 36 miesięcy.

Poleć tę stronę