1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak wysokie odsetki nalicza sobie Profi Credit?

Dyskusja w 'Profi Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 18 Lipiec 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Jakie koszty będą związane z zaciągnięciem pożyczki w Profi Credit? Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego, że odsetki to nie wszystko, co będę musiał zapłacić, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego, jak wysoko oprocentowane są pożyczki z Profi Credit, więc nawet szacunkowo trudno mi ocenić wysokość odsetek przy pożyczce na 5 tys. zł zaciągniętej na rok.
  2. Sofista

    Sofista Member

    Trudno powiedzieć, jakie to będą odsetki, ponieważ Profi Credit nie ujawnia takich informacji na swoich stronach internetowych. Szukając na innych stronach internetowych znalazłam informacje, że Profi Credit użycza pieniędzy na kilkadziesiąt procent w skali roku - 60-70%, czyli całkiem sporo, zwłaszcza w odniesieniu do maksymalnej stopy oprocentowania kredytów i pożyczek w bankach. Naliczają sobie słone odsetki, ale za to nie trzeba dopełniać wielu formalności, jak ma to miejsce w bankach. Czyli w praktyce coś za coś.

Poleć tę stronę