1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak wysokie raty spłaca się przy pożyczkach z SMS Kredyt?

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 10 Lipiec 2015.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Czy w ogóle istnieje możliwość spłacania pożyczek zaciągniętych w firmie pożyczkowej SMS Kredyt w ratach? Jeśli tak, to jak często spłaca się taką ratę i jaką będzie ona miała wysokość przy poszczególnych kwotach zobowiązania pożyczkowego?
 2. Sofista

  Sofista Member

  To zależy rzecz jasna od tego, czy zaciągasz pożyczkę jednoratalną czy wieloratalną czy też pożyczkę u pośrednika finansowego. Pożyczki jednoratalne spłaca się jednorazowo, a nie w ratach, ale już inne podobnie jak kredyty gotówkowe, oddaje się do SMS Kredyt w wyznaczonych w harmonogramie spłaty, ratach. Przy pożyczce wieloratalnej udzielanej na 12 miesięcy pożyczkobiorca spłaci 12 rat - co miesiąc. Przy kwocie pożyczki w wysokości 1000 zł prowizja za udzielenie wyniesie 853,82 zł, odsetki za cały okres 66,24 zł, zaś całkowity koszt pożyczki 920,06 zł. Klient będzie spłacał raty w wysokości 160 zł miesięcznie, przy RRSO wynoszącym 281,65%. Przy pożyczce udzielanej na 24 miesiące rata dla pożyczki w wysokości 3000 zł wyniesie 333 zł, a RRSO 212,14 zł. Klient zapłaci za pożyczkę i kapitał 4992,46 zł, z czego ponad 4,6 tys. zł pociągnie za sobą prowizja SMS Kredyt za udzielenie takiego zobowiązania pożyczkowego.
 3. Marmur

  Marmur New Member

  Istnieje taka możliwość, jednak najlepiej w tym celu skonsultować się z fachowcem, jakimś konsultantem na przykład.

Poleć tę stronę