1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak zaciągnąć, wykorzystać i spłacić pożyczkę z Incredit?

Dyskusja w 'Incredit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 1 Lipiec 2015.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Interesują mnie wszystkie najważniejsze etapy kontaktu z Incredit, przy pożyczaniu pieniędzy. Incredit ma interesującą mnie ofertę, choć oczywiście wolałbym niższe koszty pożyczki. Czy możecie napisać mi, jak wygląda po kolei proces pożyczkowy w Incredit?
 2. Sofista

  Sofista Member

  W pierwszej kolejności warunkiem zaciągnięcia pożyczki będzie złożenie wniosku kredytowego, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i na kontrolę sytuacji finansowej w wymienionych przez Incredit instytucjach. Później klient musi też przelać opłatę weryfikacyjną na konto Incredit. Później czekasz już na wydanie decyzji pożyczkowej. Jeśli jest pozytywna, Incredit prześle na wskazany numer rachunku, z którego dokonano opłaty weryfikacyjnej, kwotę pożyczki. Otrzymasz harmonogram spłaty na maila i według niego będziesz dokonywał spłaty rat pożyczki na konto Incredit, podane w zawartej umowie pożyczkowej. Pożyczkę możesz wykorzystać w dowolny sposób, na dowolny cel kredytowy.
 3. KasiaL

  KasiaL Member

  ....???

  Na początku to należy zarejestrować się na stronie. A co oznacza "warunkiem zaciągnięcia pożyczki będzie złożenie wniosku kredytowego"?

Poleć tę stronę