1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Net Credit?

Dyskusja w 'Net Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 17 Październik 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Chciałbym zapożyczyć się w Net Credit na kwotę 500 zł. Zaznaczam, że wcześniej nie korzystałem z usług tej firmy pożyczkowej i nie za bardzo rozeznaję się w tym, co trzeba zrobić, aby otrzymać pożyczkę z Net Credit. Przypuszczam, że trzeba złożyć wniosek o pożyczkę. Jak tego dokonać? Czy trzeba składać go osobiście w placówce Net Credit? Przyznam, że nie widziałem takich placówek w miejscu mojego zamieszkania...
  2. Sofista

    Sofista Member

    Nic dziwnego, że nie widziałeś żadnych placówek, bo Net Credit jest firmą pożyczkową udzielającą pożyczek w trybie zdalnym. Nie mają placówek czy oddziałów, na wzór banków. Wniosek o pożyczkę jest niezbędny do jej uzyskania. Możesz go złożyć elektronicznie, wypełniając odpowiedni formularz na stronie internetowej Net Credit. 500 zł to odpowiednia pożyczka na pierwszy raz, zwłaszcza, że Net Credit pożycza kwoty od 150 zł do 1000 zł dla nowych klientów. Formalnością, którą będziesz musiał jeszcze dokonać jest przelew weryfikacyjny. Po złożeniu wniosku o pożyczkę musisz jeszcze dokonać przelewu weryfikującego na kwotę 1 groszy na konto Net Credit. Dopiero po tym przelewie mogą rozpatrzyć Twój wniosek. Robią to w miarę szybko, jeśli wniosek złożyłaś w godzinach pracy Net Credit - od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 7 do 24.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Ekspres Kasa Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Ekspres Kasa? 18 Luty 2015
Profi Credit Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Profi Credit? 20 Sierpień 2014
Via Sms Jak złożyć wniosek o pożyczkę z Via Sms? 12 Marzec 2014
Pożyczka Plus Gdzie złożyć wniosek w Pożyczka Plus ? 27 Luty 2014
Provident Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Providencie? 30 Styczeń 2014
Wonga Jak złożyć wniosek o pożyczkę z Wonga.com? 12 Grudzień 2013
Vivus Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Vivus? 25 Październik 2013

Poleć tę stronę