1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Vivus?

Dyskusja w 'Vivus' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 25 Październik 2013.

 1. Gość

  Gość Gość

  W jaki sposób mogę wnioskować o uzyskanie pożyczki gotówkowej w krótkim czasie na Vivus.pl? Jakie formalności powinienem dopełnić w takiej sytuacji i czy wniosek o pożyczkę mogę wysłać pocztą tradycyjną do Vivus.pl?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Warunkiem udzielenia pożyczki na Vivus.pl jest dokonanie rejestracji na stronie internetowej i utworzenie Profilu Klienta. Później można już składać wnioski o pożyczkę za pośrednictwem albo wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie Vivus.pl albo dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta. Jeśli klient decyduje się na złożenie wniosku o pożyczkę poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie Vivus.pl, zobowiązany będzie do poprawnego wypełnienia wszystkich pól formularza. Jeśli zaś klient składa wniosek o pożyczkę za pośrednictwem telefonu zobowiązany jest do podania wszystkich wymaganych danych w rozmowie z konsultantem Biura Obsługi Klienta.
 3. Rafał873

  Rafał873 Member

  Należy zarejestrować się na ich witrynie (wypełniając formularz osobowy), a następnie dokonać wpłaty 1 grosza, dzięki czemu podany przez Ciebie rachunek bankowy podczas rejestracji zostanie zweryfikowany i uwierzytelniony (pożyczkodawca upewni się, że przelew trafi pod właściwy adres). Cała procedura trwa kilka minut, a pieniądze możesz otrzymać nawet w kwadrans.
 4. jadwiga

  jadwiga New Member

  wszystko załatwisz internetowo. wszystkie niezbedne informacje znajduja sie u nich na tronie internetowej.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Ekspres Kasa Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Ekspres Kasa? 18 Luty 2015
Net Credit Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Net Credit? 17 Październik 2014
Profi Credit Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Profi Credit? 20 Sierpień 2014
Via Sms Jak złożyć wniosek o pożyczkę z Via Sms? 12 Marzec 2014
Pożyczka Plus Gdzie złożyć wniosek w Pożyczka Plus ? 27 Luty 2014
Provident Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Providencie? 30 Styczeń 2014
Wonga Jak złożyć wniosek o pożyczkę z Wonga.com? 12 Grudzień 2013

Poleć tę stronę