1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę z Via Sms?

Dyskusja w 'Via Sms' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 12 Marzec 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Z tego co słyszałam, Via Sms to specyficzna firma pożyczkowa udzielająca pożyczek na smsa. Czy jest to prawda? Jeśli tak, to jak mogłabym zaciągnąć w Via Sms szybką pożyczkę i jakie wymagania formalne będę zmuszona przy tym spełnić? Czy wystarczy wysłać im smsa, żeby otrzymać pożyczkę gotówkową?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Inaczej wnioskuje się pożyczkę na Via Sms przy pierwszym kontakcie z tą firmą pożyczkową, a inaczej, jeśli już wcześniej korzystałaś z oferty tej firmy pożyczkowej.

  Jeśli nie korzystałaś wcześniej z Via Sms, musisz zarejestrować się na stronie internetowej, podając swoje imię i nazwisko, adres, numer dowodu osobistego i PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Aby uzyskać pożyczkę musisz spełnić kilka wymogów:

  • musisz mieć polskie obywatelstwo,
  • wiek pomiędzy 20, a 65 lat,
  • mieć stały dochód,
  • nie możesz posiadać negatywnej historii kredytowej.
  Po rejestracji na swój telefon komórkowy otrzymasz SMS z kodem, który należy wprowadzić w okienko na stronie. Na rachunek bankowy Via Sms będziesz musiał przesłać jeszcze opłatę rejestracyjną w wysokości 1 grosza – opłata jest jednorazowa i bezzwrotna.

  Przy kolejnym wnioskowaniu o pożyczkę wystarczy wysłać do Via Sms krótką wiadomość tekstową ze swojego telefonu komórkowego z podaniem żądanej kwoty lub złożyć dyspozycje poprzez swój profil na stronie VIA SMS PL
  VIA SMS PL lubi to.
 3. Lidia

  Lidia Gość

  Jeśli masz dostęp do Internetu, to bardzo szybko możesz się zarejestrować na stronie tej firmy i zgłosić sie po pożyczkę. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz i czekać na kontakt przedstawiciela firmy.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Ekspres Kasa Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Ekspres Kasa? 18 Luty 2015
Net Credit Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Net Credit? 17 Październik 2014
Profi Credit Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Profi Credit? 20 Sierpień 2014
Pożyczka Plus Gdzie złożyć wniosek w Pożyczka Plus ? 27 Luty 2014
Provident Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Providencie? 30 Styczeń 2014
Wonga Jak złożyć wniosek o pożyczkę z Wonga.com? 12 Grudzień 2013
Vivus Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Vivus? 25 Październik 2013

Poleć tę stronę