1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jak zostać windykatorem?

Dyskusja w 'Windykacja pożyczek' rozpoczęta przez użytkownika Aleksandra1984, 30 Maj 2014.

 1. Aleksandra1984

  Aleksandra1984 New Member

  Czy żeby pracować jako windykator, trzeba skończyć prawo, czy można iść na przykład po ekonomii i pracować w firmie windykacyjnej? Na to są jakieś kursy i szkolenia?
 2. Urszula

  Urszula Member

  wydaje mi sie że nie trzeba mieć skończonego prawa, nawet nie wiem czy na taki zawód jest wymagane wykształcenie wyższe. Tak że całkiem ciekawa propozycja.
 3. lyzka

  lyzka Member

  wydaje mi się, ze taki zawód wcale nie est fajny.. często musisz być chamem i nie mieć empatii. ja bym nie mogła być wcale taką osobą.
 4. luppalo

  luppalo New Member

  wydaje mi się, że wystarczy jakiś przyspieszony kurs ze średnim certyfikatem i to przejdzie.
 5. tadeush

  tadeush Member

  o posadę specjalisty od windykacji może ubiegać się praktycznie każdy. co prawda wyższe wykształcenie (np. prawnicze czy ekonomiczne) może Ci pomóc w dostaniu pracy, ale nie jest konieczne. cenniejsze są predyspozycje i umiejętności. zawodu windykator uczysz się na różnych kursach i szkoleniach, na które kieruje Cię pracodawca.
 6. kowalsky

  kowalsky Member

  mnie się wydaje, że żeby zostać windykatorem to trzeba mieć odpowiednią posturę oraz dar przekonywania. chociaż w pełni profesjonalnych firmach windykacyjnych pewnie są nieco inne wymagania. wszystkiego pewnie można nauczyć się na odpowiednich kursach.
 7. bronka

  bronka Member

  mój znajomy pracuje w takiej firmie windykacyjnej i nie skończył studiów związanych z finansami. po prostu znalazł w necie ofertę, wysłał swoje CV i go przyjęli. wszystkiego uczy się już w tej firmie. wysyłają go na szkolenia, kursy itp.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Windykacja pożyczek Jak zostać windykatorem? 27 Sierpień 2014
Social Lending - Opinie Jak zostać inwestorem? 26 Sierpień 2014
Asa Kredyt Jakie wymagania muszę spełnić, żeby zostać pożyczkobiorcą Asa Kredyt? 9 Czerwiec 2014

Poleć tę stronę