1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

jaki kapitał trzeba posiadać, żeby inwestować w pożyczki?

Dyskusja w 'Inwestowanie w pożyczki' rozpoczęta przez użytkownika pożyczkowy, 17 Czerwiec 2014.

 1. pożyczkowy

  pożyczkowy Member

  No właśnie, pytanie jak w temacie. czy jest pewne minimum, które pozwala nam zainwestować? Od jakich kwot ludzie startują w tej branży?
 2. piątniczek

  piątniczek New Member

  o własnie tez się nad tym zastanawiam.Czy ktoś wie jakie sa wymagania i jak wygląda cały proces inwestowania w pożyczki?
 3. optima

  optima New Member

  chyba nie ma kwoty minimalnej - albo są ustalane już przez bezpośredni portal. ale małych kwot się nie opłaca inwestować bo zyski marne
 4. Dokładnie, to zależy od danego profilu, to na nim są ujęte konkretne warunki inwestowania, w tym także kwota minimalna. Kwota ta zazwyczaj jest wysoka, bo tylko dzięki wysokiej kwocie, można wiele zarobić na pożyczce.
 5. bartek

  bartek Member

  to wszystko zależy od Ciebie, inwestycje zaczynają się juz od 50zł, jak dobrze pomyślisz to na pewno z małej kwoty także będziesz mógł ładnie zarobić, zwykle szybko się to robi, ja gdy mam wolną gotówkę to na portalu pozyczkaprywatna to inwestuje, najważniejsze żeby nie trzymać gotówki bo to nic nie daje a tam masz jeszcze gwarancję ochrony kapitału.
 6. jaskier

  jaskier New Member

  nie ma minimalnych kwot najczęściej. Zreszta wejdź na financeinvest i poczytaj regulamin. tam się wszystkiego dowiesz
 7. bartek

  bartek Member

  a czy na ottokredyt tak samo jak na dfi24 jest gwarancja ochrony kapitału.? Chętnie bym coś i tam zainwestował tylko czy portal daje taką gwarancję?
 8. Krzyjus

  Krzyjus Member

  Jak chcesz zacząć udzielać pożyczek społecznościowych to możesz zacząć od pożyczania niewielkich kwot, zaczynających się nawet od kilkuset złotych. Nie trzeba od razu tysięcy złotych inwestować. Oczywiście im mniej pożyczysz, tym mniej zarobisz na tej pożyczce.
 9. krokodyl

  krokodyl New Member

  myślę, że nawet kilkaset złotych wystarczy. na początku nawet lepiej mniejszych pożyczek udzielać żeby zobaczyć czy w ogóle odpowiada nam ta forma inwestycji. dopiero później, jak się już zdobędzie wiedzę i doświadczenie, to można poważniejsze kwoty inwestować.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Vivus Czy przy zaciąganiu pożyczki w Vivusie wystarczy posiadać dowód? 25 Październik 2013
Vivus Jakie dokumenty trzeba posiadać przy wnioskowaniu o kredyt w Vivusie? 15 Październik 2013

Poleć tę stronę