1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jaki regulamin udzielania pożyczek obowiązuje klientów Vivusa?

Dyskusja w 'Vivus' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 23 Październik 2013.

  1. Gość

    Gość Gość

    Czy w firmie pożyczkowej Vivus.pl obowiązuje regulamin spłaty pożyczek? Czy są specyficzne zasady udzielania i spłaty pożyczek na Vivus.pl, odróżniające tą firmę od innych parabanków oferujących szybkie pożyczki?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Na stronie internetowej Vivus.pl można znaleźć pełen regulamin zaciągania i spłaty pożyczek zaciągniętych na Vivus.pl. Takie same zasady umieszczane są w umowie pożyczkowej, jaką podpisuje pożyczkobiorca z Vivus.pl. Na stronie zamieszczono najważniejsze informacje dotyczące korzystania z oferty Vivus.pl. Pożyczkę może zaciągnąć wyłącznie zarejestrowana w systemie Vivus.pl osoba fizyczna, mieszkająca na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, w wieku od 20 do 75 lat, legitymująca się polskim dowodem osobistym, która nie jest wpisana do rejestru dłużników i nie ma zaległości w spłatach pożyczek w innych instytucjach finansowych. Vivus.pl zastrzega sobie prawo odmówienia udzielenia pożyczki bez podania powodu. Można w tym samym czasie mieć tylko jedną, aktywną pożyczkę z Vivus.pl. Pożyczkobiorca musi spłacać pożyczkę zgodnie z umową zawartą pomiędzy pożyczkobiorcą i pożyczkodawcą – Vivus.pl. Za każde opóźnienie w spłacie Vivus.pl naliczy opłatę karną.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms Kredyt Najważniejsze punkty regulaminu na SMS Kredyt 15 Lipiec 2015
Incredit Gdzie mogę zobaczyć regulamin Incredit? 30 Czerwiec 2015
Ekspres Kasa Podstawowe wytyczne regulaminu 18 Luty 2015
Sms 365 Gdzie znaleźć regulamin pożyczkowy SMS365? 19 Grudzień 2014
Net Credit Czy Net Credit udostępnia regulamin pożyczkowy klientom? 17 Październik 2014
Profi Credit Gdzie znajduje się regulamin pożyczek zaciąganych w Profi Credit? 20 Sierpień 2014
Asa Kredyt Gdzie jest regulamin funkcjonowania i udostępniania pożyczek przez Asa Kredyt? 4 Czerwiec 2014

Poleć tę stronę