1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakich dokumentów wymaga się od klienta przy wnioskowaniu o pożyczkę z Providenta?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 31 Styczeń 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Chciałbym poznać dokładną listę dokumentów, jakie muszę przedstawić do wniosku pożyczkowego w Providencie. Czy dokumenty będę musiał gdzieś wysłać, czy wystarczy, że zobaczy je doradca kredytowy Providenta? Słyszałem, że pożyczki udzielane są tu z dostawą do domu. Jak to wygląda w praktyce?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Wniosek kredytowy możesz wygodnie wypełnić przez Internet, zaznaczając, jaka kwota pożyczki Cię interesuje i na jak długo chcesz się zapożyczyć. Później podajesz już tylko dane osobowe. Do wniosku trzeba koniecznie przedstawić dowód tożsamości i dokument poświadczający dane adresowe. Niekiedy Provident prosi klienta o przedstawienie zaświadczenia o dochodach. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę z obsługą domową, wszystkie dokumenty pokazujesz doradcy Providenta.
 3. Gama

  Gama New Member

  Ja kiedy ubiegałam się o pożyczkę w Providencie wszystko załatwiłam online
 4. Ablego

  Ablego New Member

  Provident tak długo istnieje na rynku, że wzięcie pożyczki jest u nich banalne. Wszystko można zrobić bez wychodzenia z domu. Koledzy wyżej mają rację. I warto doczytać szczegóły na ich stronie.
 5. markobylos1

  markobylos1 Member

  wyłącznie dowodu. pytaja przy wypełnianiu formularza o dochody, ale nie wymagają dodatkowych zaświadczeń
 6. kolek

  kolek New Member

  w providencie wymagaja tylko i wylącznie dowodu osobistego i nic poza tym. składasz podpis na wniosku i dostajesz kasę. wszystko proste a i konsultanci służą pomocą
 7. iTerra

  iTerra Member

  Provident wymaga wyłącznie dowodu, nic więcej, żadnych zaświadczeń o dochodach itp. Zresztą większość pożyczek/chwilówek można zaciągnąć tylko na podstawie dowodu

Poleć tę stronę