1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakich tak naprawdę dokumentów będę potrzebował, aby móc zaciągnąć pożyczkę na Via Sms?

Dyskusja w 'Via Sms' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 12 Marzec 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Nie wierzę za bardzo w zapewnienia, że pożyczkę w jakiejkolwiek instytucji, można dostać bez zbędnych formalności. Zawsze trzeba przecież wnioskować o wydanie decyzji kredytowej czy pożyczkowej, a do wniosku dołączyć cały stos dokumentów – który jest większy w bankach, a mniejszy w firmach pożyczkowych. Jakie zatem dokumenty muszę przygotować, abym mógł skutecznie wnioskować o pożyczkę na Via Sms?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Właściwie, Via Sms rzeczywiście nie wymaga przedstawiania żadnych dokumentów przez potencjalnych pożyczkobiorców. O pożyczkę przy pierwszym kontakcie z tą firmą pożyczkową będziesz wnioskował za pośrednictwem strony internetowej i swojego telefonu. Musisz podać w formularzu rejestracyjnym: swoje imię i nazwisko, adres, numer dowodu osobistego i PESEL oraz numer telefonu komórkowego. W niektórych przypadkach Via Sms poprosi cię o przesłanie wyciągów z konta z 3 ostatnich miesięcy.
  VIA SMS PL lubi to.

Poleć tę stronę