1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie dokumenty będą wymagane do finalizacji umowy pożyczki z Providentem?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 28 Styczeń 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Chcę zaciągnąć szybko pożyczkę gotówkową na dowolny cel i mój wybór padł na firmę Provident, z uwagi na wieloletni staż rynkowy tego para banku w Polsce. Sądzę, że firma nie oszuka mnie i nie będę zmuszony do ponoszenia dodatkowych, jakiś ukrytych kosztów. Jakie dokumenty będą niezbędne po to, aby ostatecznie otrzymać pożyczkę z Providenta?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Provident rzeczywiście ma wieloletni staż rynkowy i jest firmą, która ma wielu klientów. Inna jest kwestia tego, czy ma ukryte opłaty czy też nie. Moim zdaniem, można ustrzec się takiej sytuacji w każdym przypadku, jeśli tylko czyta się podpisywane przez siebie umowy kredytowe.

  Co zaś tyczy się samych dokumentów, to na pewno będzie potrzebny dowód osobisty do podpisania umowy pożyczki z Providentem oraz dokument potwierdzający adres zamieszkania pożyczkobiorcy. Niekiedy Provident żąda również okazania zaświadczenia o wysokości uzyskiwanych dochodów, czyli na przykład zaświadczenia z pracy o wysokości wynagrodzenia, albo ostatniego odcinka emerytury czy renty.

Poleć tę stronę