1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie dokumenty będą wymagane przy zaciąganiu pożyczki w Providencie?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 21 Styczeń 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Umówiłam się na spotkanie z doradcą kredytowym Providenta i teraz nie wiem, czy na takie spotkanie muszę już naszykować jakieś dokumenty? Z uwagi na to, że chciałabym otrzymać pieniądze z ewentualnej pożyczki w jak najkrótszym czasie, chciałabym wszystko załatwić na jednym spotkaniu z doradcą.
  2. Sofista

    Sofista Member

    Przy spotkaniu z doradcą kredytowym provident oszacuje on, na jaką pożyczkę będzie Cię stać i czy w ogóle masz szansę na pożyczkę z Providenta. Może dokonać symulacji „na słowo”, czyli Ty podasz mu wysokość Twoich dochodów, a on wyliczy pożyczkę. Często jednak doradca zażąda od klienta zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach, albo z pracy, albo np. ostatni odcinek emerytury. Koniecznym dokumentem zawsze jest dowód osobisty i dokument poświadczający Twój adres zamieszkania. Możesz zawczasu przygotować przynajmniej dokument poświadczający Twoje zarobki, aby przyspieszyć proces udzielania pożyczki z Providenta.

Poleć tę stronę