1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie dokumenty będę musiał złożyć przy wnioskowaniu o niewielką, 500 zł pożyczkę w Net Credit?

Dyskusja w 'Net Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 17 Październik 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Chciałbym pożyczyć poza systemem bankowym niewielką kwotę pieniędzy. Zaznaczam, że bardzo zależy mi na czasie, ponieważ muszę opłacić wyjazd syna na wakacje. Brakuje mi nagle 500 zł. Jestem wypłacalny, ale akurat teraz miałem dużo wydatków na głowie i zwyczajnie zabrakło oszczędności. Dlatego chcę się szybko zapożyczyć w Net Credit ponieważ wiem, że w przypadku pierwszej pożyczki nie będę tam musiał opłacać odsetek. Czy i jakie dokumenty będę musiał złożyć łącznie z wnioskiem o pożyczkę w Net Credit?
  2. Sofista

    Sofista Member

    W praktyce, wniosek elektroniczny o pożądaną pożyczkę będzie wystarczającym dokumentem do jej uzyskania. Musisz jeszcze zweryfikować swoją tożsamość podaną we wniosku, dokonując wpłaty kwoty 1 grosz lub 1 zł na konto Net Credit przelewem bankowym. Tak sprawdzają, czy osoba składająca wniosek jest wiarygodna i czy jest tym, za kogo się podaje. Jeśli tak jest, Net Credit szybko wypłaca pieniądze z pożyczki. Nie musisz składać żadnych dokumentów do wniosku pożyczkowego. Pożyczka wypłacana jest zdalnie i w taki sam sposób wnioskujesz o nią do Net Credit.

Poleć tę stronę