1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie dokumenty trzeba przynieść do Asa Kredyt przy wnioskowaniu o pożyczkę?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 9 Czerwiec 2014.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Chciałbym zaciągnąć szybko pożyczkę pozabankową. Nie mam czasu na załatwianie długich formalności w banku, dlatego chcę pożyczyć pieniądze z firmy pożyczkowej. Jakie dokumenty muszę tam zanieść?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Przede wszystkim, z firmą Asa Kredyt nic nie będziesz musiał nigdzie zanosić, ponieważ wniosek o pożyczkę składasz za pośrednictwem Internetu. Asa Kredyt niema swoich oddziałów, więc wszystko, łącznie z podpisaniem umowy pożyczkowej, odbywa się w trybie zdalnym. Żeby mieć szansę na pożyczkę będziesz musiał dokonać przelewu weryfikacyjnego wysokości 1 zł na konto Asa Kredyt, celem potwierdzenia Twojej tożsamości. Dla jasności, ta kwota przelewu nie jest Ci zwracana, ale jest symboliczna.


  Najczęściej po złożeniu wniosku o pożyczkę po prostu podejmowana jest pozytywna decyzja kredytowa, o ile masz stały dochód, więcej niż 20lat i stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz nie masz długów. Czasem tylko Asa Kredyt zażąda dodatkowych dokumentów, w celu zweryfikowania Twojej zdolności kredytowej. Wtedy musisz przedstawić dodatkowo wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inne, wymagane dokumenty.

Poleć tę stronę