1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie formalności rejestracyjne obowiązują w Net Credit?

Dyskusja w 'Net Credit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 14 Październik 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Chciałabym szybko zaciągnąć kredyt przez Internet. Nie mam większych szans na pożyczkę z banku, a poza tym chciałabym w możliwie jak najkrótszym czasie zaciągnąć pożyczkę. Jakie formalności rejestracyjne będę musiała wypełnić przy wnioskowaniu o pożyczkę?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Net Credit szczyci się tym, że wystarczy spełnić minimum formalności, aby uzyskać pozytywną decyzję o wypłacie pożyczki. Mało jest formalności, jakie trzeba spełnić, ale jakieś są. Przede wszystkim, trzeba zarejestrować się na stronie Net Credit, wypełniając elektroniczny formularz, w którym deklaruje się, że pożyczkobiorca ma wiek pomiędzy 20 a 65 lat, posiada miejsce zameldowania na terytorium Polski, polski numer PESEL oraz polski dowód osobisty. Ważnym krokiem do wnioskowania o pożyczkę jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Weryfikacja polega na dokonaniu przez klienta wpłaty prowizji za rozpatrzenie wniosku o rejestrację w kwocie odpowiednio 1 grosz lub 1 zł.

Poleć tę stronę