1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie macie opinie o SMS Kredyt?

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 15 Lipiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Z tego co wyczytałem, zasady udzielania pożyczek i ich asortyment w SMS Kredyt różnią się w sposób znaczący od tego, co można zaobserwować w innych serwisach i firmach pożyczkowych działających poza sektorem bankowym. Czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Proszę o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami, ułatwi mi to na pewno dokonanie wybory odpowiedniego w mojej sytuacji pożyczkodawcy. Z góry dziękuję za opinie o SMS Kredyt!
  2. Sofista

    Sofista Member

    W zasadzie wszystko jest z nimi OK. Są rzetelni, sprawdzają zdolność kredytową klienta na podstawie dostarczonych dokumentów dochodowych lub oświadczenia o wysokości uzyskiwanych dochodów. To mi się osobiście podoba, choć dla wielu klientów będzie to przeszkoda. Za to transparentnie przedstawiają oprocentowanie pożyczek - wynosi 12 proc. w skali roku, ale do tego doliczyć trzeba jeszcze prowizję za przystąpienie do zobowiązania pożyczkowego. Umowa napisana jest w klarowny sposób. W zasadzie, ja nie mam się do czego przyczepić.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Incredit Jakie opinie macie o Incredit? 29 Czerwiec 2015
Pandamoney Pandamoney jakie macie opinie ? 29 Styczeń 2014
Pożyczka Plus Jaką macie opinie o Pożyczka Plus? 23 Listopad 2013
Asa Kredyt Jakie macie opinie o Asa Kredyt? 23 Listopad 2013
Lendon Lendon - jakie macie opinie? 18 Sierpień 2013
Pożyczki pozabankowe Pożyczka na firmę - rady i opinie 23 Grudzień 2015
Pożyczki chwilówki Pluskasa opinie 18 Listopad 2015

Poleć tę stronę