1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie pożyczki ma w ofercie Provident?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 28 Styczeń 2014.

  1. Gość

    Gość Gość

    Byłbym zainteresowany bliższym poznaniem oferty Providenta. Nie mogę zaciągnąć pożyczki w banku, ponieważ nie honoruje on umów zlecenie, a właśnie z nich mam największe dochody. Z jakiej pożyczki będę mógł skorzystać w Providencie? Co firma ta oferuje swoim klientom w praktyce?
  2. Sofista

    Sofista Member

    Provident generalnie udziela pożyczek gotówkowych, tzw. chwilówek, dzięki czemu klient szybko ma swoje pieniądze w ręce lub na koncie. Udziela pożyczek indywidualnych, klientom prywatnym i pożyczek firmowych, dla przedsiębiorców. Pożyczki z Providenta dzielą się na dwie grupy – pożyczki w Pakiecie Gotówka oraz w Pakiecie Przelew. W pierwszej opcji pożyczka udzielana jest w domu klienta i obsługuje cały proces jej udzielenia i spłaty indywidualny Doradca Klienta. Taka pożyczka będzie zdecydowanie bardziej kosztowna niż pożyczka w Pakiecie Przelew, gdzie pieniądze przesyłane są na konto klienta i w taki sam, bezgotówkowy sposób, spłaca się takie zobowiązanie wobec firmy pożyczkowej Provident.

Poleć tę stronę