1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie są podstawowe warunki umowy pożyczkowej z Asa Kredyt?

Dyskusja w 'Asa Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 9 Czerwiec 2014.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Chciałbym poznać szczegółowe, najbardziej elementarne warunki zapożyczania się w Asa Kredyt. Kto ma szansę zostać kredytobiorcą i jaką kwotę można pożyczyć z Asa Kredyt? Jak odbywa się spłata rat pożyczki czy może trzeba ją spłacić za jednym razem? Jeśli to możliwe, proszę o konkretną odpowiedź.
  2. Sofista

    Sofista Member

    Asa Kredyt pożycza pieniędzy w kwocie od 1 do 3 tys. zł na okres od 1miesiąca do 36 miesięcy maksymalnie. Podpisuje się umowę z Asa Kredyt, która obowiązuje od dnia jej zawarcia do dnia przewidzianego w harmonogramie na spłatę ostatniej raty. Podpisując umowę jednocześnie zobowiązujesz się zwrócić kwotę pożyczki ramach miesięcznych rat kapitałowo-odsetkowych, powiększonych o opłatę administracyjną i opłatę przygotowawczą oraz ewentualne koszty dodatkowe. Opłata przygotowawcza jest jednorazowa i wynosi 390 zł. Opłata przygotowawcza jest rozdzielana proporcjonalnie do liczby rat pożyczki i uiszczana przez klienta częściowo wraz z każdą ratą w terminach spłaty rat. Opłata administracyjna wynosi 15 złotych miesięcznie. Kredytobiorcą w Asa Kredyt może zostać osoba mieszkająca w Polsce na stałe, mająca więcej niż 20 lat, pełną zdolność do czynności prawnych, nie jest zadłużona i ma stały dochód.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Sms Kredyt Podstawowe warunki umowy pożyczki w SMS Kredyt 16 Lipiec 2015
Incredit Podstawowe warunki umowy z Incredit 30 Czerwiec 2015
Ekspres Kasa Podstawowe warunki przedłużenia spłaty pożyczki w Ekspres Kasa 18 Luty 2015
Incredit Podstawowe wymagania Incredit 1 Lipiec 2015
Ekspres Kasa Podstawowe wytyczne regulaminu 18 Luty 2015
Sms Kredyt Warunki pożyczki w SMS Kredyt 16 Lipiec 2015
Sms 365 Jakie są warunki składania wniosku o pożyczkę? 19 Grudzień 2014

Poleć tę stronę