1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jakie skutki poniosę, jeśli będę chciał odstąpić od umowy pożyczki zawartej w Providencie?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 28 Styczeń 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Podpisałem umowę pożyczki z doradcą z Providenta i otrzymałem rzeczywiście w krótkim czasie pieniądze. Okazuje się jednak, że obecnie, po dwóch tygodniach od zawarcia umowy, już nie potrzebuję tej pożyczki. W jaki sposób mogę odstąpić od umowy, aby ponosić jak najmniejsze koszty takiej operacji? Czy mogę po prostu oddać posiadaną kwotę pożyczki i gotowe?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Provident pozwala na zerwanie umowy, ale bardziej określa się to mianem wcześniejszej spłaty pożyczki. Trudno jest powiedzieć, jakie koszty dodatkowe przy tym poniesiesz, bo to zależy od indywidualnej sytuacji każdego klienta. Najlepiej skontaktuj się ze swoim doradcą z Providenta, przy którym podpisywałeś umowę i który dostarczał ci pieniądze. Podobne informacje będziesz mógł uzyskać, jeśli zadzwonisz na infolinię Providenta pod numer – 801 707 990. Nie martw się o koszty – za połączenie bez względu na jego długość zapłacisz 0,35 zł. Nie możesz tak po prostu nadpłacić całość pożyczki bez kontaktu z Providentem.
 3. Gama

  Gama New Member

  Nie wiem właśnie jak to jest z Providentem, ale może jesteś w tym programie gdzie masz pożyczkę z 0 zł wtedy oddajesz wszystko co pożyczełeś i jesteś na zero :) nie ponosisz kosztów
 4. Biligun

  Biligun New Member

  A ostatnio czytałem, żę każdy ma możliwośc zerwania umowy w terminie do 30 dni. Czy to prawda? Wynikałoby z tego, że w tym okresie nie poniesiemy żadnych kosztów.
 5. Kimpala

  Kimpala New Member

  Dlatego teraz wprowadzili te darmowe pożyczki do 30 dni, bo faktycznie można zerwać umowę. Na początku wielu ludzi się bało zadzierać, ale teraz jak znają swoje prawa, to firmy ustąpiły.
 6. iTerra

  iTerra Member

  wiem, ze provident oferował coś taiego swego czasu, ze kasę można było zwrócić w ciągu 7 dniu przy cyzm płaciło się małą opłatę ("za przetrzymanie"). ale jesli masz kasę już ponad dobre dwa tygodnie to nie ma opcji, zeby odstąpić od umowy
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Kokos Jakie koszty poniosę pożyczając na Kokos.pl 28 Sierpień 2013

Poleć tę stronę