1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Jestem zadłużona w Getin Banku - pomocy

Dyskusja w 'Pożyczki konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika emerytka, 9 Sierpień 2013.

 1. emerytka

  emerytka Gość

  Dzień Dobry,
  Proszę o radę i ewentualną pomoc, jeśli będzie to możliwe.
  Jestem zadłużona w Getin Banku na kwotę 36 tyś i Deutsche Bank na kwotę 57 tyś. Łączne raty miesięczne wynoszą 2200 zł, przy dochodach moich i męża 3000 zł. Ja mam 60 lat, mąż 66 lat. Nie radzę sobie ze spłatą rat. Zaległość W DB przekroczyła 3 miesiące i w listopadzie dostałam 30 - dniowe wypowiedzenie umowy. Zaległość wyrównałam oprócz bieżącej. Próbowałam załatwić kredyt konsolidacyjny w Polbanku pod hipotekę domu, lecz bank odmówił z powodu Biku.
  Proszę o pomoc jak wyjść z tej sytuacji i który bank pomógłby mi udzielając pożyczki konsolidacyjnej. Wartość mojej nieruchomości ok. 300 tyś.
 2. karoldb

  karoldb Gość

  Na 5 albo 9 lat. Ja mówie średnią ratę z trzech kredytów jaka wyjdzie. Niestety gotówki to nie są najtańsze produkty. Ale jak Pani zostanie właścicielem nieruchomości to zrobi sobie Pani konsolidację i będzie miała Pani taniej. A te gotówki, które będzie Pani spłaci to oczywiście w przypadku wcześniejszej spłaty to są spłacane bez odsetek. Likwidowany jest kapitał i zamykany kredyt.
 3. caryca33

  caryca33 New Member

  Zasadniczo jeśli jest wpis do BIKu to bank nie udzieli konsolidacji. Najlepszym rozwiązaniem jest zatem pożyczka prywatna i spłacenie dotychczasowych tak, by wpis w BIKu był usunięty.
 4. Paola

  Paola New Member

  Musi pani pochodzić po bankach i próbować uzyskać kredyt konsolidacyjny, to jedyne wyjście. Nie radze w takiej sytuacji brać sie za chwilówki, jako że też może pani mieć problem je spłacić.
 5. Karierowiczka

  Karierowiczka New Member

  Przede wszystkim musi pani sprawdzić ofertę kilku banków, a nie tylko jednego. Radzę też skorzystać z pomocy radcy finansowego, który może pomóc załatwić kredyt konsolidacyjny.
 6. Hiabiar

  Hiabiar Member

  Też miałem podobną sytuację przed rokiem. Znalazłem dobrego doradcę kredytowego, który wynegocjował dla mnie bardzo korzystną ugodę. Bank nie tylko mi umorzył odsetki karne, ale i obniżył oprocentowanie i zawiesił spłatę kapitału na 3 miesiące.
 7. Olek9222

  Olek9222 Member

  Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Poleć tę stronę