1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Kiedy mogę zaciągnąć drugą pożyczkę w Incredit?

Dyskusja w 'Incredit' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 24 Czerwiec 2015.

  1. Zielony

    Zielony Member

    Mam zaciągniętą jedną pożyczkę w Incredit na kwotę 1500 zł. Jest to już kolejna pożyczka w tej samej firmie pożyczkowej. Bodajże trzecia, poprzednie rzecz jasna spłaciłem zgodnie z terminem określonym w harmonogramie. Teraz mam zaciągnięte te 1500 zł na pół roku. Niestety, znalazłem się w nienajlepszej sytuacji finansowej i potrzebuję kolejnej pożyczki. Kiedy będę mógł ją najwcześniej zaciągnąć? Czy mogę wnioskować o pożyczkę w Incredit nie mając spłaconej jeszcze tej pierwszej? Kolejną pożyczkę chciałem zaciągnąć na zaledwie 1000 zł. Nie są to duże pieniądze, ale nie wiem, czy mogę wnioskować teraz do Incredit o kolejną pożyczkę. Proszę o pomoc i poradę.
  2. Sofista

    Sofista Member

    Następną pożyczkę z Incredit będziesz mógł zaciągnąć dopiero po spłacie tej, którą masz zaciągniętą obecnie. Możesz ją spłacić wcześniej, niż w założonym harmonogramie, ale nie możesz zawnioskować o pożyczkę przed spłatą wcześniejszej. Nie można mieć do spłaty dwóch i więcej pożyczek z Incredit w tym samym czasie.

Poleć tę stronę