1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

komornik 80 tysięcy

Dyskusja w 'Pożyczki dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika niunka123, 2 Luty 2015.

 1. niunka123

  niunka123 New Member

  Witam. Mam komornika u którego jest 80 tysięcy do spłaty. Umowa na czas określony do 31 marca 2016 ale jest promesa zatrudnienia. Średnie miesięczne zarobki (bez obciążenia) 1900. Brak męża, dzieci. Mieszkam z rodzicami. Brak nieruchomości. Czy coś jeszcze można z tym zrobić? Email niunka.123@wp.pl
 2. tadeush

  tadeush Member

  jak to "masz komornika"? rozumiem, że zabiera Ci część wynagrodzenia? a może zabrał jakieś Twoje mienie? niestety skoro doprowadziłaś do egzekucji komorniczej to niewiele da się zrobić. czas na polubowne rozwiązanie sprawy był gdy kontaktowała się z Tobą firma windykacyjna. teraz pozostaje Ci tylko zwrócić cały dług wierzycielowi albo komornik zabierze Ci wszystko.
 3. luiza

  luiza New Member

  wiesz, dopóki nie spłacisz swojego zadłużenia to komornik się nie odczepi. będzie tak długo zabierał Ci część pensji aż nie stwierdzi, że oddałaś cały dług. niestety chyba innego wyjścia z sytuacji nie ma, skoro nie masz żadnego majątku, który mogłabyś sprzedać. chociaż to w sumie dobrze, bo i tak komornik by go przejął i zlicytował.
 4. Krzyjus

  Krzyjus Member

  Jak już masz komornika to nie da się zbyt wiele zrobić. Po prostu musisz spłacić swój dług. Jak go nie będziesz spłacała to komornik będzie Ci zabierał część wynagrodzenia do momentu, gdy dług zostanie spłacony. A patrząc na wysokość Twojego długu i wysokość Twojej pensji to może to trwać wiele, wiele lat.
 5. danon

  danon Member

  niestety chyba jesteś skazana na komornika, skoro nie dysponujesz żadnym majątkiem. będziesz musiała spłacać swój dług powoli, ale systematycznie.
 6. zero-procent-pl

  zero-procent-pl New Member

  sorry ale w tej sytuacji nigdy nie spłaci tego długu, 80000 x nawet 8% = 6400 kwota wolna 1.286
  1900-1286 = 614 614x12 = 7368, pamiętać trzeba o prowizji komornika 8 lub 15%. Przy takim długu i takich zarobkach, nie ma szans na spłatę długu.
  Pożyczki nikt nie udzieli, absolutnie nie masz żadnej zdolności, poza tym odsetki "prywatne są wyższe niż komornicze.
  Lepszy jest inny wariant: umawiamy się z szefem na płace minimalna reszta pod stołem, komornik umarza postępowanie (brak majątku, możliwości egzekucji z itd). Po umorzeniu wierzyciel pewnie pozbędzie się długu dalej, ewentualnie prowadzi miękką egzekucję, olewasz to, czekasz kilka lat, może jakiś kolejny komornik, trudno i tak umorzy, odkładasz po 500 PLN miesięcznie. Jak zbierze się 20000-25000, podpisujesz ugodę z wierzycielem ( po 5 latach bezskutecznej egzekucji zapewne łykną to) i jesteś czysta
 7. Z komornikiem dostaniesz jedynie prywatne pożyczki albo pod zastaw. Jeżeli ktoś już jest tak zadłużony powinien się zmobilizować i szukać dodatkowych zarobków.
 8. deli

  deli New Member

  Jeżeli posiada się aż takie zadłużenie, to moim zdaniem będzie najlepiej skorzystać z możliwości oddłużenia.
 9. Olenen

  Olenen New Member

  Weź może w firmie Janvest sprawdź. Tam właśnie udzielają takich pożyczek. Dadzą Ci pieniądze, umówisz się na przystępne raty, będziesz stopniowo spłacać. To znacznie lepsze niż tak od razu kombinować 80 tysięcy. A koszta mają niewielkie. W zasadzie podobne do tych, jakie by były w zwykłym banku.
 10. KasiaL

  KasiaL Member

  To podaj te koszta i porównanie z ofertą bankową. Pożyczka do 40% wartości mieszkania. To jak to wygląda? Biorę pożyczkę pod zastaw mieszkania, które jest warte np. 100 tys. zł, czyli pożyczka 40 tys zł. Raty jednej nie reguluję i żegnam się z mieszkaniem?
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Ogłoszenia pożyczkowe Pożyczki dla każdego bez BIG/BIK i komornika 29 Wrzesień 2017
Ogłoszenia pożyczkowe Pożyczka bez BIKU i z komornikiem i krd 7 Luty 2017
Pożyczki bezpośrednie Pożyczki bez BIKU, KRD z komornikiem 7 Luty 2017
Pożyczki bez BIK POŻYCZKI- Nowość, również dla osób z komornikiem pozyczki-bez-bik.pl 26 Styczeń 2017
Pożyczki bez BIK Szybka pożyczka online, gotówka, KRD, BIK, Komornik! 14 Październik 2015
Pożyczki chwilówki Szybka pożyczka, wszystko online, gotówka!, BIK, KRD, Komornik ! 14 Październik 2015
Sms Kredyt Czy nie spłacając pożyczki z SMS Kredyt narażam się na wizytę komornika? 9 Lipiec 2015

Poleć tę stronę