1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Konsolidacja kredytu w firmie pożyczkowej

Dyskusja w 'Pożyczki konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika Kolegic, 25 Sierpień 2014.

 1. Kolegic

  Kolegic New Member

  Z tego co wiem, jak się jest dłużnikiem, to nie można wziąć kredytu konsolidacyjnego. Zostaje wtedy na przykład firma pożyczkowa, tylko teraz która firma pożyczkowa pożyczy 20 - 30 000 zł. Czy są takie, żeby wziąć tak duży kredyt konsolidacyjny w firmie pożyczkowej?
 2. Hiabiar

  Hiabiar Member

  Nie ma szans. Musisz szukać dodatkowego zajęcia, aby zarobić więcej pieniędzy i spłacić z nich długi. Dopiero potem można myśleć o konsolidacji. Temat ciężki, ale możliwy do zrobienia. Polecam się na PW, mam dużą wiedzę na ten temat.
 3. luppalo

  luppalo New Member

  a jak jest z konsolidacją pożyczek w jedną? jest taka możliwość?
 4. just12345

  just12345 New Member

  Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie.Zajmujemy się całym spectrum kredytów, poprzez kredyty gotówkowe, hipoteczne, jak i firmowe. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, co pozwala na sprawną i wysokiej jakości obsługę. Zostaliśmy wyróżnieni na rynku finansowym. Pomagamy również osobom pracującym za granicą.
  Masz problemy z kredytem hipotecznym bądź gotówkowym, skontaktuj się z naszym doradcą.

  Król Kredyty
  Telefon: 600 231 869
  e-mail: malgosia@krolkredyty.pl
 5. kowalsky

  kowalsky Member

  kredytów konsolidacyjnych udzielają tylko i wyłącznie banki. wydaje mi się, że skonsolidować można tylko pożyczki i kredyty z banków. formy pożyczkowe są poza obszarem zainteresować banków. zresztą jak ktoś idzie po pożyczkę do takiej firmy to dlatego, że nie ma szans na pożyczkę z banku. więc na kredyt konsolidacyjny szans tym bardziej nie ma.
 6. Krzyjus

  Krzyjus Member

  Z tego co wiem to formy pożyczkowe nie udzielają kredytów i pożyczek konsolidacyjnych. W niektórych firmach nie możesz nawet wziąć kolejnej pożyczki zanim nie skończysz spłacać poprzedniej. Po konsolidację kredytu trzeba się udać koniecznie do banku. Tylko banki komercyjne mają w swojej ofercie konsolidację długu.
 7. bronka

  bronka Member

  niewiele firm pożyczkowych udziela tak wysokich pożyczek. a jeszcze mniej udziela pożyczek konsolidacyjnych. także musiałbyś dobrze poszukać, ale spodziewaj się, że będzie drogo.
 8. Olek9222

  Olek9222 Member

  Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Pożyczki konsolidacyjne Konsolidacja - co trzeba zrobić? 9 Maj 2016
Pożyczki konsolidacyjne Konsolidacja kredytów pod hipotekę 19 Wrzesień 2014
Pożyczki konsolidacyjne Konsolidacja dużego długu 28 Sierpień 2014
Pożyczki konsolidacyjne Konsolidacja zawsze korzystna? 25 Sierpień 2014
Pożyczki konsolidacyjne Na jakich warunkach konsolidacja? 31 Maj 2014
Pożyczki konsolidacyjne W jakim banku najkorzystniejsza konsolidacja w 2014 30 Maj 2014
Pożyczki konsolidacyjne Konsolidacja dla każdego? 29 Maj 2014

Poleć tę stronę