1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Konto dla osoby o niskich dochodach

Dyskusja w 'Konta' rozpoczęta przez użytkownika jary, 3 Sierpień 2013.

 1. jary

  jary Gość

  Witam
  Chciałbym, aby każdy kto jest w stanie, pomógł mi doradzić w sprawie wyboru jak najlepszego konta osobistego dla osoby o niskich dochodach . Widzę sporo dobrych opinii o koncie t-mobile. Może to zabrzmieć śmiesznie, ale jak na razie nie widzę innego wyboru jak zarabiać jakoś te grosze, powiedzmy, przez Internet. Nie będę pisał o tym, jak to jest mieszkać na jakimś obszarze peryferyjnym Polski, gdzie nie ma praktycznie żadnych perspektyw, bo nie o to chodzi, choć w ten sposób będę bardziej wiarygodny jak chociaż o tym wspomnę.
  W każdym bądź razie mam zamiar wypełniać te ankiety, żeby coś trafiało na to konto. Pewnie i tak będzie wypadało zapoznać się bliżej z ofertą tego banku. Śledząc wpisy to mogę powiedzieć tyle, że bezpłatne korzystanie ze wszystkich bankomatów to naprawdę duży plus tego banku.
  Nie wiem tylko jak to jest z wpływaniem na konto pieniędzy w USD, ale to tak bardziej na marginesie, bo w razie czego to mam zamiar podjąć się takiej jednej inicjatywy, dzięki której zarabia się dolary, ale to może tak gdzieś za pół roku. Na razie to chcę zobaczyć co z tych ankiet wyjdzie.
  Co do metod aktywacji konta to bardziej interesowałaby mnie ta druga niż ta dotycząca kuriera. Nie chcę,aby inni wiedzieli, że mam jakieś konto. Fakt mam konto w innym banku, ale od 1,5 roku nie doszło tam kompletnie nic z mojej strony i nie wiem czy czasem nie mam zbyt dużego debetu. Konto mam w Millenium. Co do tego jaki mam tam debet to założę kiedy indziej oddzielny temat.
 2. Finane

  Finane Member

  Polecam mimo wszystko konto w Alior Sync lub Getin - za darmo wszystko także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Jak otrzymasz przelew w USD to po prostu zostanie on przewalutowany.
  Last edited by a moderator: 14 Sierpień 2013
 3. szejki

  szejki New Member

  Zasadniczo nie ma problemu, aby założyć konto i aby wpływały na nie małe sumy. Najlepszym obecnie kontem wydaje się te w ING lub też konto oszczędnościowe w Polbanku.
 4. phas

  phas New Member

  Polecam mBank. Trochę się ostatnio co prawda popsuł w stosunku do tego, co było 7 lat temu, gdy zakładałam konto, ale mimo to w dalszym ciągu uważam, że to niezły bank
 5. pozyczek

  pozyczek New Member

  Wiele banków oferuję teraz konto za zero bez żadnych opłat za prowadzenie wypłaty z bankomatów czy bez opłat za kartę, ale najlepsze uważam za to konto w alior syncu
 6. Manienka

  Manienka New Member

  Pamiętaj, żeby wybierać konto darmowe BEZWARUNKOWO. Takim bankiem jest Nest Bank. Poczytaj sobie opinie o Nest Koncie.

  Bo są konta, które będą bezpłatne, ale dopiero wtedy, gdy wykonasz ileś transakcji. Zgadzam się, że Alior Sync ma najkorzystniejszą ofertę. Bo DARMOWĄ :)
 7. kolorowy

  kolorowy Member

  sporo jest takich ofert. jeśli o oplaty chodzi to nawet jak nei wykonasz transakcji na pewna sumę - wówczas płacisz jakieś smieszn epieniądze - 3-4 zł za prowadzenie takeigo konta.
 8. zośka

  zośka Member

  większość kont jet praktyczne darmowych więc i dla osób z małymi zarobkami się nadają. Na prawdę jest w czyn teraz wybierać. a przy zakłaadaniu zawsze podaje się minimalną kwotę do was przez osiągnięcia i się nie czepiają.
 9. kowalsky

  kowalsky Member

  Teraz już nie ma Alior Sync, jest za to T-mobile i tam chyba też można mieć konto. Ale chyba usługi T-Mobile nie są takie popularne jak Alior Sync i generalnie nie polecam. A jeśli chodzi o tanie konto dla osoby z niskimi dochodami to praktycznie w każdym banku są darmowe konta, więc jest z czego wybierać.
 10. Tak Alior Sync zmienił nazwę na T-mobile usługi finansowe i ma teraz najlepszą ofertę konta na rynku.
 11. Januszowski

  Januszowski New Member

  No nie wiem czy większość jest darmowa... dużo banków nalicza jednak opłaty za kartę czy prowadzenie konta... a nawet jak mówią, że są darmowe to i tak są jakieś ukryte koszty, bo trzeba mieć np. wplywy na konto w jakieś wzanczonej kwocie albo trzeba płącic kartą za np. 500 zł. Z tego cos się orientuję, to tylko nest bank, idea bank i orange finanse są w pełni darmowe
 12. lilaniebieska

  lilaniebieska New Member

  Z tego co wiem to w T-Mobile nadal nie ma opłat. Podobnie jest teraz w Millenium.
 13. walutka

  walutka Member

  W wielu bankach. Jednak trzeba sprawdzać, jakie są warunki bezpłatności.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Konta konto dla studenta 15 Wrzesień 2017
Konta Konto firmowe 15 Wrzesień 2015
Konta Nest Bank czy mBank - jakie konto bankowe jest lepsze? 10 Styczeń 2017
Sms Kredyt Czy otrzymam wypłatę pożyczki z SMS Kredyt na swoje konto bankowe? 8 Lipiec 2015
Incredit Czy otrzyma pożyczkę przelewem na konto bankowe z Incredit? 22 Czerwiec 2015
Konta Konto osobiste wolne od zajec 8 Maj 2015
Ekspres Kasa Czy otrzymam pieniądze z Ekspres Kasa na swoje konto bankowe? 11 Luty 2015

Poleć tę stronę