1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Konto dla studenta w PKO BP ???

Dyskusja w 'Konta' rozpoczęta przez użytkownika annamors, 2 Grudzień 2014.

 1. annamors

  annamors Member

  Przeczytałam ostatnio opis Konto dla Młodych PKO BP na portalu http://www.konto-studenckie.pl/. Spodobała mi się oferta PKO chociaż ten bank nigdy nie kojarzył mi się z korzystnymi ofertami dla młodych ludzi. Ale jak widać wszystko się zmienia ;)
  Fajne jest to że jak masz Konto dla Młodych w PKO BP to możesz zacząć starać się o kredyt studencki. A jak skończysz 26 lat to twoje konto studenckie automatycznie zamienia się na Konto za Zero ;)
 2. chiara

  chiara Member

  rzeczywiście, to konto w PKO jest bardzo korzystne dla studentów. zresztą ten bank w ostatnim czasie widocznie się rozwija, staje się bardziej nowoczesny. ma fajne oferty kont, lokat, a nawet kredytów. ja sama mam kredyt hipoteczny (w naszej polskiej walucie całe szczęście) w PKO BP i jestem z niego bardzo zadowolona.
 3. Konto w PKO i Millenium banku to najlepsze oferty dla studentów.
 4. gosia

  gosia New Member

  Konto dla studenta w zasadzie nie różni się wiele od konta osobistego. Myślę, że dla studentów najważniejsze jest żeby konto było przede wszystkim za darmo. W większości banków są opłaty za prowadzenie konta, ale można ich uniknąć, przy utrzymaniu określonego salda, to samo dotyczy opłat za kartę. Ważne też żeby było odpowiednio dużo bankomatów za darmo. Niektóre banki oferują korzystanie z bankomatów w całej Polsce za darmo. Najlepiej skorzystać z porównywarki zanim się założy konto.
 5. Cash

  Cash New Member

  Dokładnie! Powiem nawet więcej, w niektórych przypadkach płatności są wyższe w porównaniu do normalnego konta. Już nie będę się pastwił. Zamiast bawić się w takie półśrodki skusiłem się na konto mobilne w Orange Finanse i nie narzekam, tym bardziej, że jest serio darmowe i ma sporo innych bajerów. Zainteresowani wyguglają sobie więcej szczegółów ;)
 6. walutka

  walutka Member

  Najważniejsze, by poszukać bezpłatnego konta. Niestety mam wrażenie, że jest coraz mniej takich rachunków.
 7. Luśka

  Luśka New Member

  Ka korzystalam z Konta dla Młodych w PKO BP i byłam zadowolona, bo faktycznie wszystkie usługi, których korzystałam, były bez opłat.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Konta konto dla studenta 15 Wrzesień 2017
Konta Jakie konto dla studenta? 2 Grudzień 2014
Konta Konto firmowe 15 Wrzesień 2015
Konta Nest Bank czy mBank - jakie konto bankowe jest lepsze? 10 Styczeń 2017
Sms Kredyt Czy otrzymam wypłatę pożyczki z SMS Kredyt na swoje konto bankowe? 8 Lipiec 2015
Incredit Czy otrzyma pożyczkę przelewem na konto bankowe z Incredit? 22 Czerwiec 2015
Konta Konto osobiste wolne od zajec 8 Maj 2015

Poleć tę stronę