1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Kredyt na zakup używanego samochodu

Dyskusja w 'Pożyczki gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika Hiabiar, 28 Sierpień 2014.

 1. Hiabiar

  Hiabiar Member

  Niebawem chcę kupić klasyka - samochód na żółtych tablicach. Potrzebuję na ten cel 35 tysięcy. Samochód kosztuje 50 tys. Mój wkład własny wynosi 15. Czy możecie polecić jakiś bank lub firmę pożyczkową, która będzie chciała mi pożyczyć tak dużą sumę? miesięcznie zarabiam 3500 złotych netto.
 2. majka

  majka Member

  Ja myślę, że bez problemu uzyskasz kredyt motoryzacyjny w każdym banku. Podobno w bankach właśnie najłatwiej dostać kredyt na samochód. Nie ma znaczenia czy kupujesz nowe auto z salonu czy używany pojazd. Często banki dodają różne usługi do takiego kredytu, np. pomagają załatwić wszystkie formalności związane z zakupem. Na początku radziłabym Ci, żebyś sprawdził jakie warunki kredytu motoryzacyjnego oferuje bank, w którym masz konto.
 3. KasiaL

  KasiaL Member

  ""Podobno w bankach właśnie najłatwiej dostać kredyt na samochód"... , a gdzie poza bankami i SKOKS-ami można dostać kredyt na samochód?
 4. kowalsky

  kowalsky Member

  kredyt możesz dostać tylko i wyłącznie w banku lub SKOK-u. wszelkie inne instytucje według polskiego prawa mogą udzielać tylko pożyczek. także jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz albo nie możesz starać się o kredyt na auto w banku to pozostają CI tylko firmy pożyczkowe. tych firm nie musisz jednak informować na jaki cel przeznaczysz pożyczone od nich pieniądze.
 5. KasiaL

  KasiaL Member

  Tylko w firmie pożyczkowej, taka pożyczka jest dużo droższa niż w banku. Porównywałam dwie oferty bankowe oraz jedną firmę udzielającą pożyczki na zakup samochodu. Różnica jest znaczna!
 6. Krzyjus

  Krzyjus Member

  W niektórych bankach (np. w mBanku) nie trzeba mieć nawet wkładu własnego by dostać kredyt motoryzacyjny. Ale skoro masz taki wkład to nawet lepiej, bo będziesz mógł zaciagnąć mniejszy kredyt. W tej wysokości, której potrzebujesz, to kredyt w większości banków powinieneś dostać. Oczywiście jeśli masz odpowiednią zdolność kredytową. A to ciężko mi ocenić, bo nie napisałeś czy masz stałe dochody.
 7. KasiaL

  KasiaL Member

  A ktoś może korzystał z leasingu konsumenckiego na samochód?
 8. danon

  danon Member

  leasing jest o tyle fajny, że można go łatwiej dostać niż kredyt. towarzystwa leasingowe mają mniej restrykcyjne zasady przyznawania leasingu niż banki.
 9. bronka

  bronka Member

  jak nie masz długów i masz czyste konto w BIK to powinieneś bez problemu dostać kredyt motoryzacyjny. ale najlepiej idź do któregoś z banków i sam to sprawdź. i ciekawą opcją dla Ciebie może być też leasing konsumencki, który znacznie łatwiej uzyskać niż kredyt.
 10. Olek9222

  Olek9222 Member

  Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Poleć tę stronę