1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Kredytowanie działalności gospodarczej małych przedsiębiorstw

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika Gofera, 28 Luty 2014.

 1. Gofera

  Gofera New Member

  Jak wygląda kredytowanie działalności gospodarczej małych przedsiębiorstw ? Możecie mi pomóc coś w tej kwestii bo kompletnie się nie znam a przydałaby się wiedza jakiegoś specjalisty w tej dziedzinie.
 2. ruda

  ruda Member

  Możesz skorzytsać z pożyczki dla firm. Bardzo wiele banków np BGŻ oferuje dziś kredyt na otwarcie własnej działalności. Jets to tani kredyt i szybko można go spłacić.
 3. Sylwia

  Sylwia Member

  Kredyty inwestycyjne dla firm, są teraz bardzo łatwo dostępne. Wiele banków je oferuje i to na naprawdę korzystnych warunkach.
 4. just12345

  just12345 New Member

  Oferujemy tani kredyt, który jest indywidualnie dostosowany do potrzeb
  naszego klienta. Doradcy z wieloletnim doświadczeniem w bankowości pomoga Ci w
  dobraniu najlepszej dla Ciebie możliwości. Zajmujemy się całym spectrum
  kredytów, od kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, hipotecznych po kredyty
  na działalność gospodarczą.
  Zapraszamy
  Król Kredyty
  Telefon: 600 231 869
  e-mail: malgosia@krolkredyty.pl
 5. majka

  majka Member

  Chyba wszystkie banki komercyjne oferują kredyty inwestycyjne dla firm. Obsługują i małe i duże przedsiębiorstwa. Czasami tylko wymagają, żeby firma działała już jakiś czas, w większości banków jest to chyba pół roku. Dlatego nowym firmom ciężej jest dostać kredyt.
 6. lisek

  lisek Member

  wszystkie banki mają w swojej ofercie kredyty dla firm, także dla tych małych. możesz wziąć kredyt inwestycyjny, który przeznaczysz na rozwój firmy albo kredyt obrotowy, który przeznaczony jest na finansowanie działalności bieżącej przedsiębiorstwa. najpierwej udaj się w pierwszej kolejności do banku, w który masz konto firmowe. powinni Ci zaproponować bardziej atrakcyjne warunki (o ile oczywiście Twoja firma jest w miarę dobrej sytuacji finansowej).
 7. krokodyl

  krokodyl New Member

  są banki, które oferują dosyć spore kredyty dla małych i średnich przedsiębiorstw. ale z tego co wiem to nie wszystkie banki nastawiają się na obsługę przedsiębiorców. także musisz poszukać w ofertach banków i na pewno coś znajdziesz.
 8. Amylaza

  Amylaza New Member

  Tax Care ma kredyty dla firm. Zarówno dla spółek jak i dla jednoosobowych działalności. Mam u nich prowadzoną księgowość i jak miałam przejściowe problemy to moja księgowa podpowiadała mi takie wyjście. Warunki były na prawde niezłe, więc może do nich się odezwij i dowiedz.
 9. rusak

  rusak New Member

  Zgadza się. Sam mam jednoosobową działalność i w Tax Care prowadzoną księgowość i u nich też posiłkowałem się kredytem przy starcie działalności.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Forum kredytowe Jak się odbywa kredytowanie samochodu? 28 Luty 2014
Forum kredytowe Jak się odbywa kredytowanie nieruchomości ? 28 Luty 2014
Forum kredytowe Istnieje kredytowanie zadatku? 28 Luty 2014
Asa Kredyt Czy Asa Kredyt ma podobną politykę działalności do innych firm? 7 Maj 2014
Pożyczki gotówkowe Kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej 2014 28 Listopad 2013

Poleć tę stronę