1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Kto ma szansę na pożyczkę z Providenta?

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Gość, 31 Styczeń 2014.

 1. Gość

  Gość Gość

  Czy wpisanie na listę dłużników w BIK czy w BIG przekreśla szansę na uzyskanie pożyczki z Providenta? Słyszałem, że w para bankach udzielają pożyczek wszystkim, bez wyjątku, bez zbędnych formalności. Czy tak jest naprawdę?
 2. Sofista

  Sofista Member

  Nie jest powiedziane, że Provident odmówi Ci wypłacenia pożyczki, albo od razu odrzuci Twój wniosek, bo nie ma dostępu do BIK-u, a nie jest wróżką, aby wiedzieć, że akurat Ty masz długi. Pożyczka udzielana jest w Providencie na podstawie systemu oceny zdolności kredytowej klienta i oceny doradcy klienta podczas spotkania osobistego. Generalnie, z tego co można wyczytać na stronach Providenta, pożyczki udzielane są osobom, które będą mogły je spłacić, ale taką zdolność do spłaty sprawdza się jedynie na podstawie dochodów i zaświadczeń o dochodach.

  Nieprawdą jest, że taki parabank jak Provident udzieli pożyczki każdemu i bez dopełniania elementarnych formalności. Muszą być pewne standardy zachowane.
 3. Gama

  Gama New Member

  Nie jest tak na prawdę.. Każda firma rządzi się swoimi prawami i z reguły jest tak, że oprocentowanie pożyczek jest droższe tam gdzie łatwiej dostać pożyczkę
 4. Manienka

  Manienka New Member

  Wszystko zależy od firmy. Ale nie wydaje mi się, żeby jakakolwiek firma pozwoliła sobie na udzielenie pożyczki osobie, która nie jest w stanie jej spłacić.

Poleć tę stronę