1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Kto nadzoruje Kokos.pl?

Dyskusja w 'Kokos' rozpoczęta przez użytkownika manny, 20 Lipiec 2013.

 1. manny

  manny Gość

  Pytanie jak w temacie, kto nadzoruje Kokos.pl, kto jest właścicielem tego serwisu pożyczkowego i czy jest on w pełni bezpieczny?
 2. Dejw

  Dejw Gość

  Kokos nadzoruje chyba tylko właściciel:
  Blue Media S.A. Siedziba firmy mieści się w Sopocie przy ulicy Haffnera 6, kod 81-717.
  Spółka została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk- Północ VIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000320590, NIP 585-13-51-185, REGON 191781561. Kapitał zakładowy 2 000 000 zł (wpłacony w całości).
 3. Paola

  Paola New Member

  Kokos jest dosyć polecany, więc chyba jest w pełni bezpieczny. Zresztą tego typu firmy nie mogą sobie pozwolić na oszustwa.
 4. Goldenka

  Goldenka New Member

  Zależy co kto nazwie oszustwem, bo w zasadzie żadne instytucje pożyczkowe nie oszukują, wszystko zawarte jest w umowach więc wina leży po stronie pożyczkobiorców, którzy zaciągając pożyczkę mają przed oczami tylko pieniądze a nie zawsze drobnym druczkiem pisane ważne zdania.
 5. Gofera

  Gofera New Member

  KOKOSem jak i innymi firmami pożyczkowymi nadzoruje Krajowy Nadzór Finansowy - to on czuwa nad bezpieczeństwem, ale nie podejmie decyzji za klientów, którzy często nie czytają umów do końca i później się okazuje, że jednak nie stać ich na spłatę raty.

Poleć tę stronę