1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Kto nie dostanie pożyczki w KOKOS?

Dyskusja w 'Kokos' rozpoczęta przez użytkownika bloks, 21 Listopad 2013.

 1. bloks

  bloks Member

  Witam

  Kiedy nie dostaniemy pożyczki w KOKOS? Jakie są powody odrzucenia wniosku kredytowegp? Czy ktoś z was miał taką sytuacje?
 2. rumun

  rumun New Member

  Witam

  Ja rónież jestem zainteresowany tym tematem. Proszę o fachową odpowiedz:)
 3. Patrycja

  Patrycja New Member

  Wydaje mi się że każdy może otrzymać tam pożyczkę, takie firmy nie wymagają żadnych zaświadczeń więc bardzo łatwo jest u nich uzyskać pieniądze.
 4. kubanczyk

  kubanczyk New Member

  Niektóre sprawdzają w BIK i tym podobnych, ale są to nieliczne firmy, które pożyczają już troszeczkę większe kwoty niż kilkaset złotych.
 5. Lidia

  Lidia Gość

  Nie dostanie tu pożyczki osoba, która nie ukończyła 18 lat i to jest zdaje się jedynym ograniczeniem.
 6. miki

  miki Gość

  No to z tego co piszecie to ten kokos nie jest taki dobry już prawda?
  To lepsze oferty bo pożyczki bez bik dostałem na ABREWO - jak ktoś sprawdzi to dajcie znać co wy o tym sądzicie
 7. Kowal_czyk

  Kowal_czyk Member

  Nawet nigdy nie słyszałam o tej firmie. Czy ktoś posiada szersze info na temat ich oferty?? Uczciwości?? Nie mogę w Google znaleźć nic sensownego. :/
 8. latszuk

  latszuk New Member

  Tam nie ma czegoś takiego jak wniosek kredytowy. Ludzie nie odpowiedzą na Twoją aukcje i nie pozyskasz inwestorów, bo Ci nie zaufają będziesz miał za niski rating albo coś w tym stylu. Teoretycznie i poniekąd praktycznie jeśli tylko masz 18 lat możesz się tam zarejestrować i starać się pozyskać inwestorów. Niektórzy lubią ryzykowne inwestycje i pożyczają nawet ludziom z trudniejszą historią. Wtedy dyktują po prostu większe oprocentowanie.
 9. rusak

  rusak New Member

  Wystarczy ukończone 18 lat i pozytywna decyzja potencjalnego pożyczkodawcy.
 10. lukasz.kostka

  lukasz.kostka New Member

  Z tego co słyszałem, to Kokos jest chyba najpopularniejszą formą pożyczek społecznościowych. Nie mają jakichś wielkich ograniczeń, ale to chyba też nie jest tak, że dostaniesz na co tylko chcesz? Fakt, że to pożyczkodawcy już się z Tobą dogadują, więc może oni wpadną na pomysł, żeby zażądać udowodnienia zdolności kredytowej? Ma ktoś jakieś większe pojęcie na ten temat? Korzystał ktoś z tego typu pomocy?

Poleć tę stronę