1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

który bank dla firmy jest dobry pod względem udzielania pożyczek

Dyskusja w 'Pożyczki - forum ogólne' rozpoczęta przez użytkownika Antek, 29 Styczeń 2014.

 1. Antek

  Antek New Member

  Zależy mi bardzo na zaciągnięciu pożyczki na moją firmę, zaplanowany mamy pewien plan na rozwój, jednak koszty przerosły nasze oczekiwania, jaki bank zatem polecacie dla firm? Gdzie mogę korzystnie zaciągnąć szybką pożyczkę ?
 2. Madlen

  Madlen New Member

  mBank jest bardzo przyjaznym bankiem dla firm, to u nich w sumie ja zaciągałam kredyt na start - zawsze niskie oprocentowanie, możliwość negocjacji terminu spłaty.
 3. Bankieria

  Bankieria Member

  Idea Bank jest bankiem dedykowanym dla małych i średnich firm, zwłaszcza początkujących na rynku. U nich łatwiej jest dostać kredyt, tylko zwróć uwagę na warunki dodatkowe w kredytach od Idea bo np. pozyczka bezzwrotna brzmi rewelacyjnie ale nie jest taka tania.
 4. ewelina28

  ewelina28 Member

  Świetną ofertę ma www.pozyczki-bez-bik.pl. Mają bardzo niskie raty pozbawione ukrytych opłat.
 5. Rhona

  Rhona New Member

  Jest mnóstwo ofert kredytów inwestycyjnych dla firm. Jednymi z najlepszych są Pekao S.A. i Millenium Bank.
 6. papito

  papito New Member

  Tak jak kolega napisał, jeżeli to nie są kolosalne kwoty, też myślę, że warto zapytać w Idea Banku. Z tego co o nim piszą ludzie wypada świeżo na tle konkurencji. Z większą kwotą też bym się dowiedział, wtedy tym bardziej mała różnica robi tam większe znaczenie.
 7. Amylaza

  Amylaza New Member

  Mój znajomy brał taka pożyczkę i jak wszystko poprzeliczał wcale nie wychodziło źle. Ogólnie ten bank wychodzi na przeciw przedsiebiorcom i daje im dużo możliwości. Każdy ma przecież wybór.
 8. papito

  papito New Member

  Jeżeli dokonujesz transakcje za 100 zł miesięcznie karta jest bez opłat.
 9. Alicja80

  Alicja80 New Member

  A czy nie prościej będzie skorzystanie z firmy, która ma w swojej ofercie kredyty z wielu banków ? Są firmy, które współpracują z kilkoma bankami i każdemu klientowi przedstawiają ofertę najkorzystniejszą porównując oferty z kilku banków :) Moim zdaniem dużo prostsze rozwiązanie niż szukanie odpowiedniego banku i samodzielne sprawdzanie oferty i opinii każdego banku.
  Poszukaj firm, które działają tak jak napisałam, coś w rodzaju kredyt-mieszkaniowy.info ( chociaż nie wiem czy są firmy, które mają lepszą ofertę od nich, platforma finansowa to chyba najlepsza firma na rynku zajmująca się pośrednictwem kredytowym )
 10. makoma44

  makoma44 New Member

  Sama nie wiem, czy pożyczka w banku to dobry pomysł? A czy może lepiej zdecydować się na taką pozabankową?
 11. lilaniebieska

  lilaniebieska New Member

  A ING? Wydaję mi się, że on ma dość mocno rozwinięte usługi dla firm.
 12. walutka

  walutka Member

  A to na pewno, ma ugruntowaną pozycję na rynku. W PKO też łatwo dostać kredyt.

Poleć tę stronę