1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Leasing przy negatywnym BIKu

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika katarga, 23 Maj 2017.

 1. katarga

  katarga New Member

  Pytanie jak w temacie. Dać sobie spokój, czy jednak są realne szanse na uzyskanie finansowania?
  Ten negatywny wpis jest z głupoty i dotyczy niecałej złotówki.
  Ale domyślam się, że banki to będzie średnio interesowało?
 2. resek

  resek New Member

  Przecież leasing nie jest przyznawany wyłącznie przez banki. Najlepiej idź do firmy, która ma wiele ofert. Niech ci zrobią analizę. Coś takiego załatwisz przez leasing24.poznan.pl Wiem jaka byla sytuacja u nas, wiem co mówił gościu od nich - rynek jest taki, że finansowanie przy racjonalnych kosztach można załatwić prawie każdemu klientowi bez wyjątków. Mogą się pojawić dodatkowe wymagania, ale finansowanie jest do załatwienia.
 3. katarga

  katarga New Member

  Przyznam, że trochę to nie do wiary, ale spoko. Dzisiaj już za późno, ale jutro na pewno zadzwonię i puszczę wniosek.
  Zobaczymy.
 4. resek

  resek New Member

  Leasing to nie takie same wymagania, kredyt w banku. Inne zasady, inne zabezpieczenia. Negatywny BIK sprawi jedynie, że będą mieli inne wymagania. Żeby nie dostac finansowania, musisz być naprawdę bardzo trudnym klientem, z fatalną historią. Z moich znajomych leasing brały już osoby z naprawdę trudną sytuacją, więc zakładam, że prawie każdy to dostanie.
 5. katarga

  katarga New Member

  Ofertę już dostaliśmy. Przyznam - ofertę w porządku, nawet zaskakująco dobrą.
  Jeszcze nie wszystko potwierdzone - musimy uzupełnić papiery.
  Ale faktycznie z rozmowy wynika, że w zasadzie każdy może dostać finansowanie - kwestia jedynie oferty jaką się otrzyma.
  Sądząc po naszych parametrach, to te koszty specjalnie się nie zwiększają.
 6. resek

  resek New Member

  Jakie warunki? Podaj konkretnie koszty, okres itp.
 7. katarga

  katarga New Member

  Nie podam tutaj liczb, ale na PW mogę zostawić.
  A ogólnie naprawdę bardzo dobre. Jeśli rzeczywiście interesuje was leasing i macie trudną sytuację to próbujcie u nich. Szczerze mówiąc to średnio zakładaliśmy, że przy takich parametrach jak nasze, ktoś da nam finansowanie. Tym bardziej na takich warunkach.
 8. fatuus

  fatuus New Member

  Leasing jest często bardziej opłacalny niż różnego rodzaju pożyczki/kredyty dlatego ktoś mnie kiedyś nauczył analizować wszystkie oferty zanim finalnie zdecyduje się na jakąś konkretną i tym sposobem trafiłem na Platformę Finansową i ich ofertę leasingową zainteresowanym leasingiem polecam sprawdzić, bo jest co ;)
 9. faydee

  faydee New Member

  Jest możliwość. Mój tata dostał w ten sposób leasing. A właściwie pożyczkę na zakup drugiego samochodu do swojej firmy transportowej. Miał swoją częśc pieniedzy, którą wpłacił i pożyczył tyle ile mu brakowało. Bardzo pomogła mu firma pożyczkowa Smartvest. To jest taka firma, która udziela pozyczek na wsparcie firmy, pomysłów na biznes a ma np złą historię w BIK itp. Może tutaj spróbuj po prostu ;)

Poleć tę stronę