1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

nie dam rady spłacić raty w wyznaczonym terminie

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Boksoniara, 29 Styczeń 2014.

 1. Boksoniara

  Boksoniara New Member

  Nie dam fizycznie rady spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie, na pewno jest wśród was ktoś kto miał podobną sytuację, więc proszę o poradę co zrobić, żeby uniknąć kar i wszelkich dodatkowych kosztów ? może da się jak oś wydłużyć okres spłaty ?
 2. Graniczer

  Graniczer New Member

  Lepiej czym prędzej skontaktuj się z doradzą albo dzwoń na ich infolinię, bo ja jak się spóźniłem ze spłatą, to nie wiadomo skąd naliczyli mi jakieś opłaty, tłumacząc się, że za każdy wykonany telefon do mnie czy tam list było pobierane 15 zł.
 3. Kowal_czyk

  Kowal_czyk Member

  Ja zaciągnęłam u nich 4000zł , spłacałem przez cały termin po 20zł tygodniowo. Przez cały okres spłaciłem 6000zł i nagle przestali przyjeżdżać do mnie. I nie odzywają się. Odpuścili? Przedawniło się ?
 4. kaska_m

  kaska_m New Member

  Jeśli jest to niedługi okres, to nie ma z tym większych problemów. Dzwonisz do osoby, która się do Ciebie zgłasza po gotówkę i przy następnym terminie (racie) powiedzmy dopłacasz więcej. Jeśli to jest kwestia niewielkiego odstępu od czasu to jest luz. Jak termin jest dosyć długi to zaczynają dzwonić.
 5. jszym

  jszym New Member

  Nie ma co tego tak zostawiać. Najlepiej skontaktować się z doradcą telefonicznie. Mam tu na myśli ich infolinie. Podajesz nr umowy i przedstaw sytuacje. Na pewno wyjaśnią sprawę. Pewnie jakieś zdarzenie losowe, ale nadal powinno się spłacać trzeba to wyjaśnić jak najszybciej.
 6. markobylos1

  markobylos1 Member

  w providencie jest o tyle fajnie, ze się z nimi idzie dogadać. moze ci nalisza jakieś dodatkowe odsetki, ale lepiej ich o tym poinformować niz nie spłacać na własną rękę. Pogtadaj z przedstawicielem - to też człowiek
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Pożyczka na firmę - rady i opinie 23 Grudzień 2015
Sms Kredyt Jak spłacić pożyczkę zaciągniętą w SMS Kredyt? 14 Lipiec 2015
Incredit Jak zaciągnąć, wykorzystać i spłacić pożyczkę z Incredit? 1 Lipiec 2015
Incredit Ile odsetek trzeba spłacić w Incredit? 25 Czerwiec 2015
Sms 365 Jak spłacić pożyczkę w SMS 365? 4 Grudzień 2014
Net Credit Czy można wcześniej spłacić pożyczkę z Net Credit? 14 Październik 2014
Pożyczki - forum ogólne Jak spłacić całą pożyczkę przed czasem 28 Kwiecień 2014

Poleć tę stronę