1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Nowa promocja od Providenta 10 % zwrotu pożyczki

Dyskusja w 'Provident' rozpoczęta przez użytkownika Bankieria, 20 Maj 2014.

 1. Bankieria

  Bankieria Member

  Zastanawiam się, co sadzicie o nowej promocji o Providenta – zwrot 10 % kwoty pożyczki dla osób, które spłacają regularnie pożyczkę. Przykładowo biorąc pożyczkę 1000 zł z opcją przelewu na 60 tygodni – do spłaty 1403,13 zł. Jeżeli klient skorzysta z promocji dla nowych klientów – Provident po zapłacie ostatniej raty zwróci klientowi 100 zł. Całkowity koszt pożyczenia 1000 zł wyniesie nieco ponad 300 zł. Jestem ciekaw co sadzicie o takiej promocji, firma znajdzie dużo chętnych?
 2. iTerra

  iTerra Member

  nie przyglądałam się tej promocji, ale podejrzewam, ze jest to jakiś chwyt marketingowy, żeby zwabić ludzi do zaciągnięcia pożyczki. Sprawdz sobie, czy w tej pożyczce oporcentowanie nie jest wższe niż w przypadku wczesniejszych pożyczek - bo moze się okazać ze teraz provident zwraca Ci niby 100 zł a w pierwszym etapie i tak podniósł oprocentowanie, więc na jedno wychodzi.
 3. olaf

  olaf New Member

  Odradzam Państwu pożyczki w Providencie. To nierzetelna firma, nie respektująca swoich zobowiązań wynikających z umowy! Przedstawiciel przychodzi wedle własnego "widzi-mi-się", reklamacje są ignorowane, przedstawiciel nachodzi w towarzystwie obcych osób.
 4. androlo

  androlo Member

  Kredyt gotówkowy Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat. Kredyt udzielany jest już od 300 zł, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu. Program charakteryzuje krótki formularz.
  dfi24.pl/e/lead/634/
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Ogłoszenia pożyczkowe Nowa pożyczka biznesowa - nawet 25 000 zł !!! 19 Styczeń 2017
Profi Credit Profi Credi – nowa firma, brak komentarzy 3 Lipiec 2014
Asa Kredyt Gdzie jest regulamin funkcjonowania i udostępniania pożyczek przez Asa Kredyt? 4 Czerwiec 2014
Pożyczki chwilówki Nowa firma pożyczkowa 8 Kwiecień 2014
Social Lending - Opinie Nowa oferta Social Lending? 24 Marzec 2014
Sms Kredyt przedterminowa spłata pożyczki w sms kredyt 29 Styczeń 2014
Pożyczka Plus Asper czy to nowa firma? 23 Listopad 2013

Poleć tę stronę