1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Odmowa konsolidacji

Dyskusja w 'Pożyczki konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika Profesjonalistka, 25 Sierpień 2014.

 1. Czy komuś zdarzyła się sytuacja, gdy udał się do banku i dostał odmowną odpowiedź w kwestii konsolidacja? w jakich sytuacjach bank może odmówić w kwestii kredytu konsolidacyjnego?
 2. typowy

  typowy Member

  podobno klient nie dostanie skonsolidowanego kredytu w banku jeżeli widnieje w BIK i generalnie ma spore długi. nie wiem jak wygląda jednak sprawa z tym, jak ma się małe zaległości w spłacie wszystkich kredytów. tutaj już trzeba dopytywać.
 3. majka

  majka Member

  bank może odmówić skonsolidowania Twoich zadłużeń gdy rata kredytu konsolidacyjnego będzie przekraczała 50% Twojego dochodu.
 4. kowalsky

  kowalsky Member

  generalnie banki udzielają kredytów konsolidacyjnym osobom, które jeszcze nie mają zaległości w spłatach swoich zobowiązań. dlatego ta opcja nie jest przeznaczona dla każdego. jeśli już przestałeś spłacać kredyty to bank pewnie CI odmówi, bo uzna, że tej jednej raty kredytu konsolidacyjnego też nie będziesz spłacać.
 5. lisek

  lisek Member

  bank może odmówić Ci kredytu konsolidacyjnego gdy okaże się, że łączna kwota kredytu będzie zbyt wysoka w stosunku do Twoich dochodów. bo chyba jest to w jakiejś ustawie nawet zapisane ile można maksymalnie "zabrać" Ci z wynagrodzenia na spłatę kredytu. ma to zabezpieczać wszystkie osoby, które chciałyby (wbrew rozsądkowi) zbyt wysoki kredyt w stosunku do dochodów.
 6. bronka

  bronka Member

  bank może odmówić, gdy rata kredytu konsolidacyjnego okaże się za wysoka w stosunku do twoich dochodów. gdzieś jest określone jaki maksymalny procent dochodu może stanowić rata kredytu. i ten procent dotyczy również kredytu konsolidacyjnego.
 7. Jeżeli masz już komornika każdy bank odmówi Ci konsolidacji.
 8. Olek9222

  Olek9222 Member

  Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547

Poleć tę stronę