1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Ogromne zadłużenie

Dyskusja w 'Pożyczki dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika Sutrub, 1 Listopad 2013.

 1. Sutrub

  Sutrub New Member

  Witam!!!
  Moja rodzina ma ten problem, że popadła w spirale zadłużenia. Wszystko zaczęło się wraz z postawieniem domu, sprzedaż działki nie wystarczyła na pokrycie całej inwestycji i było trzeba wziąć kredyt, wpierw hipoteczny. Potem zbiegiem czasu dwa mniejsze. Głupota i zbytnia wiara we własne siły w przeciągu 4lat pchnęły rodzinę na skraj urwiska.

  Obecnie na bieżąco dajemy radę tylko z kredytem hipotecznym, reszta to wypowiedziane karty kredytowe (6.3k, 2.5k na mamę i 3k na ojczyma), kredyty (33k na mamę - komornik, na razie bez żadnych kroków prawnych) i 23k na ojczyma, jedyna jeszcze nie wypowiedziana, z dwutygodniowym poślizgiem w spłacie (w niedługim czasie do uregulowania).

  Sytuacja ekonomiczna rodziny wygląda następująco: ja i mama umowy zlecenie, ona z 1.7k z umową do końca roku, ja z 1.5k do września. Sumy netto. Brat i ojczym pracują na czarno... Co można z tym poradzić?
  Przydałaby się pożyczka oddłużeniowa na kwotę 70, 80k, ktoś jej udzieli?

  Z góry dzięki za pomoc!
 2. bloks

  bloks Member

  Sytuacja naprawdę niewesoła.Jeszcze mogę podpowiedzieć jeden sposób- inwestor prywatwny, może tak spłacisz dług?
 3. Hera

  Hera Member

  Tylko i wyłącznie inwestor i pożyczka społecznościowa. Ale z komornikiem na karku trudniej będzie wynegocjować korzystniejsze warunki.

  Tak czy inaczej powodzenia życzę
 4. Urszula

  Urszula Member

  Wydaje mi się że przede wszystkim powinniście się postarać o kredyt konsolidacyjny, który pomoże wam połączyć wasze wszystkie zadłużenia w jedno z mniejszą ratą.
 5. Dokładnie kredyt inwestycyjny to podstawa, pozwoli to zmniejszyć miesięczną ratę płatności i trochę odciążyć rodzinę. Jeśli nie da rady, wtedy pożyczka prywatna na dobrych warunkach.
 6. Wiktoria12

  Wiktoria12 New Member

  Również polecam kredyt konsolidacyjny. Wasza sytuacja najlepsza nie jest ale ze wszystkiego da się wyjść. Grunt to nie popadać w jeszcze większe zadłużenie. Polecam rozmowę z kompetentnym doradcą. Kilku moich znajomych miało podobne problemy i małymi kroczkami spłaciło całe zadłużenie.
 7. Maria34

  Maria34 New Member

  Myślę, że powoli z dobrym planem uda Wam się spłacić zadłużenie ale raczej będziecie musieli żyć dosyć oszczędnie i zdyscyplinować się.
 8. tadeush

  tadeush Member

  obawiam się, że żaden rozsądny inwestor prywatny nie udzieli Wam tak dużej pożyczki przy tak niepewnej sytuacji zawodowej, jaką ma każdy członek Waszej rodziny. jedynym wyjściem dla Was jest kredyt konsolidacyjny, a w ostateczności ogłoszenie upadłości konsumenckiej. nic przyjemnego, ale niestety nie da się łatwo wyjść ze spirali zadłużenia.
 9. bartek79

  bartek79 Member

  sytuacja nie wygląda dobrze ale jeżeli poszukujesz prywatnej osoby która może ci udzielić takiego kredytu poszukaj na financeinvest.pl
 10. Krzyjus

  Krzyjus Member

  Przepraszam, ale z czego zamierzacie spłacić tą pożyczkę oddłużeniową? Przecież wciąż macie mnóstwo zobowiązań do spłaty i dojdzie Wam kolejne. Pieniądze z tej nowej pożyczki przecież nie załatwią sprawy. I jeszcze nie wiadomo kto będzie Wam chciał pożyczyć te pieniądze. A jak traficie na kogoś nieuczciwego? Możecie wpakować się w jeszcze większe kłopoty.

Poleć tę stronę