1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Pilna pożyczka bez biku

Dyskusja w 'Pożyczki - forum ogólne' rozpoczęta przez użytkownika aga19853, 6 Luty 2015.

 1. aga19853

  aga19853 New Member

  Poszukuje pilnej pożyczki bez bik zna ktos jakas fajna firmę poza Wonga czy Vivus?prosze o pomoc
 2. luiza

  luiza New Member

  prawda jest taka, że żadna firma pożyczkowa nie sprawdza BIK-u. ale najlepiej to wybierz właśnie którąś z największych firm (np. Vivus czy Provident), bo są najpewniejsze. wiadomo, nie są tanie, ale pożyczanie pieniędzy nie jest darmowe.
 3. lisek

  lisek Member

  ja polecam Providenta. to największa firma pożyczkowa w Polsce. cieszy się także zaufaniem, na które pracuje od wielu lat. ich pożyczki może nie są najtańsze, ale podchodzą do każdego klienta indywidualnie i starają mu się zawsze pomóc.
 4. SowaFinansowa

  SowaFinansowa New Member

  Jeśli nie Vivus czy Wonga (te prawdopodobnie znasz z reklamy TV) to może Filarum, Lendon? Szukaj pożyczek, które oferują możliwość pożyczania za 0zł. Najpierw zaznajom się z opniami o danych pożyczkodawcach.
 5. olaf

  olaf New Member

  Odradzam Państwu pożyczki w Providencie. To nierzetelna firma, nie respektująca swoich zobowiązań wynikających z umowy! Przedstawiciel przychodzi wedle własnego "widzi-mi-się", reklamacje są ignorowane, przedstawiciel nachodzi w towarzystwie obcych osób.
 6. olaf

  olaf New Member

  Odradzam Państwu pożyczki w Providencie. To nierzetelna firma, nie respektująca swoich zobowiązań wynikających z umowy! Przedstawiciel przychodzi wedle własnego "widzi-mi-się", reklamacje są ignorowane, przedstawiciel nachodzi w towarzystwie obcych osób.
 7. bartek79

  bartek79 Member

  polecam financeinvest.pl tam możesz liczyć na pożyczkę od prywatnego inwestora
 8. KasiaL

  KasiaL Member

  Odradzam szybkiegogrosza podobne firmy. A jest ich coraz więcej. Zdecydowanie zalecam zapoznać się z regulaminem.

  "Opłata telefoniczna przy weryfikacji pozytywnej skutkuje tym, że należy zadzwonić pod numer wskazany w serwisie. Cena za minutę wynosi 7,69 zł. Poza tym należy podać wiele poufnych danych osobowych, PESEL, a nawet dane z paszportu, które są przekazywane osobom trzecim - wystarczy przeczytać regulaminy dostępne na portalach."
 9. danon

  danon Member

 10. krokodyl

  krokodyl New Member

  ja jeszcze polecam Lendon, też mają sensowne pożyczki. moja znajoma brała też pożyczkę z takiej firmy jak Filarum i mówiła, że warto. co prawda te firmy nie są najtańsze, ale przynajmniej są sprawdzone.
 11. Miki

  Miki New Member

  Też osobiście jestem za Lendon. Ja prawie wszystko załatwiam przez internet także rewelacja - nie muszę nawet wychodzić z domu. Jak dla mnie super.
 12. kredyt-ekspert

  kredyt-ekspert New Member

  Zapraszam do sprawdzenia oferty darmowych pożyczek e-pozyczka.net.pl/darmowe/, wystarczy spełnić warunki, które zwykle polegają na terminowej spłacie i musi to być pierwsza pożyczka w danej firmie, co przy 8 firmach do wyboru nie będzie trudne. Do tego jest limit pożyczki od 500 do nawet 1600 zł, zależnie od wybranej firmie. Osoba odpowiedzialna, która spłaci pożyczkę w terminie może na tym zyskać.

  Zapraszam do sprawdzenia oferty.
 13. Pracownik

  Pracownik New Member

  Poszukaj, popytaj. Generalnie jest tego sporo i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj tylko że za niespłacanie w terminie są spore kary.
 14. Może dostaniesz pożyczkę prywatną bez bik ale nie licz na dobre oprocentowanie.
 15. KasiaL

  KasiaL Member

  Niekoniecznie, wysokość maks. oprocentowania jest ograniczona ustawą, to raz. A po drugie, w zależności od kogo pożycza i jakie jest zabezpieczenie pożyczki.
 16. Jenak oprócz oprocentowania istnieje wiele różnych kosztów które mogą złożyć się na duży procent do spłacenia. Nawet z zabezpieczeniem ludzie bez bik dostają gorsze oferty.
 17. KasiaL

  KasiaL Member

  No tak, dlatego istnieje różnica pomiędzy oprocentowaniem nominalny, a rzeczywistym.
 18. Zygi

  Zygi New Member

  Dlatego najlepiej patrzeć na całkowite koszta pożyczki .
 19. Delirium

  Delirium New Member

  Są jeszcze firmy, które np udzielają pożyczek dla firm. Z mojej strony bardzo polecam Smartvest, pieniądze mogłam przeznaczyć na zakup nowych rzeczy na rozwój firmy.
 20. ePortfel

  ePortfel New Member

  Witaj,

  spróbuj skorzystać z naszego serwisu porównującego wszelkie dostępne na rynku oferty w sposób łatwy i przystępny:  e-portfel com pl

  Zapraszamy,

  Zespół e-Portfel com pl
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Pilna pożyczka pod weksel 19 Maj 2019
Pożyczki gotówkowe POŻYCZKA OD OSÓB PRYWATNYCH 13 Wrzesień 2020
Pożyczki pozabankowe Pożyczka od prywatnego inwestora dla osób zadłużonych i ze słabą zdolnością kredytową 21 Sierpień 2020
Pożyczki pozabankowe pożyczka bez zaświadczeń 11 Sierpień 2020
Pożyczki dla zadłużonych Pożyczka 8 Lipiec 2020
Pożyczki - forum ogólne Pożyczka gotówkowa 25 Czerwiec 2020
Pożyczki - forum ogólne Pozyczka 4 Czerwiec 2020

Poleć tę stronę