1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Podstawowe warunki umowy pożyczki w SMS Kredyt

Dyskusja w 'Sms Kredyt' rozpoczęta przez użytkownika Zielony, 16 Lipiec 2015.

 1. Zielony

  Zielony Member

  Jakie warunki stosuje SMS Kredyt dla zawarcia ostatecznie umowy pożyczkowej z klientem? To znaczy, na jakich zasadach będzie zawierana umowa? Czy będę musiał ją fizycznie podpisać, czy wystarczy w zasadzie gdzieś kliknąć i będzie już zawarta automatycznie.
 2. Sofista

  Sofista Member

  W praktyce wygląda to w ten sposób, że wysyłasz przez internet elektroniczny wniosek o pożyczkę do SMS Kredyt, dołączając dokumenty dochodowe bądź oświadczenie o wysokości uzyskiwanego przez Ciebie dochodu. Zależnie od tego, jak wysoką pożyczkę chcesz zaciągnąć, inaczej przeprowadzany jest proces formalny w SMS Kredyt. Jeśli jest to pożyczka do kwoty 1000 zł, klient powinien dokonać przelewu uwierzytelniającego na kwotę 1 grosza ze swojego konta na rachunek bankowy SMS Kredyt. Po zaksięgowaniu przelewu, SMS Kredyt przelewa na konto klienta pieniądze, a dopiero później pocztą wysyła umowę pożyczki do podpisu.

  Nieco inaczej sprawa ta wygląda dla pożyczek w kwocie powyżej 1000 zł. W pierwszej kolejności pojawia się u klienta kurier z umową pożyczki od SMS Kredyt do podpisu, a po otrzymaniu podpisanej umowy firma pożyczkowa przelewa pieniądze na konto bankowe klienta. Gotówkę z udzielonej pożyczki można też odebrać w banku lub na poczcie, a SMS Kredyt wysyła w takim przypadku umowę pożyczki do podpisu pocztą.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Incredit Podstawowe warunki umowy z Incredit 30 Czerwiec 2015
Ekspres Kasa Podstawowe warunki przedłużenia spłaty pożyczki w Ekspres Kasa 18 Luty 2015
Asa Kredyt Jakie są podstawowe warunki umowy pożyczkowej z Asa Kredyt? 9 Czerwiec 2014
Incredit Podstawowe wymagania Incredit 1 Lipiec 2015
Ekspres Kasa Podstawowe wytyczne regulaminu 18 Luty 2015
Sms Kredyt Warunki pożyczki w SMS Kredyt 16 Lipiec 2015
Sms 365 Jakie są warunki składania wniosku o pożyczkę? 19 Grudzień 2014

Poleć tę stronę