1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Pożyczka w ING?

Dyskusja w 'Pożyczki gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika Lidia, 20 Marzec 2014.

 1. Lidia

  Lidia Gość

  Co sądzicie na temat pożyczki w ING? Według mnie to jeden z najlepszych banków na rynku i ma on bardzo wiele do zaoferowania swoim klientom. Pożyczki są nisko oprocentowane i mają niskie opłaty.
 2. Sylwia

  Sylwia Member

  Faktycznie, pożyczki oferowane przez bank ING, są bardzo korzystne. Szczególnie dla stałych klientów, oferta jest bardzo atrakcyjna.
 3. Hiabiar

  Hiabiar Member

  Oferty na pożyczki bardzo szybko się zmieniają. to co bylo dobre wczoraj, dziś już takie nie musi być. Banki nieustannie monitorują sytuację u konkurencji i dopasowują swoje oferty do oczekiwań kredytobiorców.
 4. Jerzyk

  Jerzyk New Member

  ING ma swoją pozycję na rynku i stale pragnie ją podtrzymywać. Posiada korzystne warunki pożyczkowe dla swoich stałych klientów, dla nowych petentów są także przygotowane pożyczki na dobrych warunkach jednak tonie to samo co warunki zaoferowane swoim klientom
 5. typowy

  typowy Member

  poczytaj na temat banku ING na forum http://www.banki-opinie.info - tam sporo osób się udziela na tematy praktycznie wszystkich banków. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
 6. annamors

  annamors Member

  Ja brałam niewielką pożyczkę w ING, formalności załatwiłam bez problemu. Miałam już konto w ING, więc pewnie dlatego tak łatwo poszło :) Ale idąc do ING po pożyczkę trzeba posiadać koniecznie umowę o pracę, należy o tym pamiętać ;) Warunki są korzystne, warto zapoznać się z ofertą ING.
 7. majka

  majka Member

  Potwierdzam, bank ING ma świetne warunki jeśli chodzi o pożyczki. Szczególnie korzystna pożyczka będzie dla tych, którzy już mają konto w ING. Wtedy można ją dostać łatwiej i szybciej, a i oprocentowanie jest bardziej korzystne.
 8. Olek9222

  Olek9222 Member

  Kredyty firmowe do 500 000 zł, Minimum formalności, udokumentowane dochody firmy. Udzielamy każde leasingu i kredytów gotówkowych, mieszkaniowych dla osób indywidualnych do 350 000 zł. Robimy konsolidacje kredytów firmowych i prywatnych. Zapraszam Olek 668 810 547
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Pożyczki dla zadłużonych Pożyczka Środa o 14:58
Pożyczki - forum ogólne Pożyczka gotówkowa 25 Czerwiec 2020
Pożyczki - forum ogólne Pozyczka 4 Czerwiec 2020
Pożyczki - forum ogólne Pożyczka na umowę cywilno-prawną 22 Kwiecień 2020
Pożyczki - forum ogólne Pożyczka na zakup domu 7 Luty 2020
Pożyczki - forum ogólne Pożyczka prywatna na procent cały kraj 27 Styczeń 2020
Pożyczki - forum ogólne Lepsza mała inwestycja niż pożyczka 8 Grudzień 2019

Poleć tę stronę