1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Pożyczka

Dyskusja w 'Pożyczki dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika krokodyl92, 8 Lipiec 2020.

 1. krokodyl92

  krokodyl92 New Member

  Witam,

  potrzebuję ok. 10 000 zł na wyjście z bieżącego zadłużenia. Negatywne wpisy w bazach zadłużonych, proszę kogoś o informację, czy jest jakaś firma skłonna udzielić finansowania na zasadach spłaty ratalnej?
 2. Dawid Urbaniak

  Dawid Urbaniak New Member

  Witam, nasza firma oferuję pożyczki do 10 000 zł. W celu dalszych pytań proszę o kontakt.
  Pozdrawiam, Dawid Urbaniak
 3. krokodyl92

  krokodyl92 New Member

  Witam, jestem zainteresowany, proszę o dalsze informacje.
 4. Dawid Urbaniak

  Dawid Urbaniak New Member

  W celu podjęcia dalszych kroków prosił bym o wyjaśnienie pańskiej sytuacji z bieżącym zadłużeniem tj. wartość długu, czy istnieją jakiekolwiek opóźnienia w spłacaniu rat i najważniejsze, czy w długi te wmieszany jest komornik. Następnie przejdziemy do oferty pożyczki.
 5. krokodyl92

  krokodyl92 New Member

  Jeśli chodzi o moje bieżące zadłużenie - przeterminowane zobowiązania bankowe i pozabankowe sięgają ok. 10 tys. zł i jest to opóźnienie sięgające powyżej 3 miesięcy. Komornika nie jest w nie wmieszane, chciałbym tego uniknąć, stąd moja chęć wzięcia pożyczki - aby spłacić bieżące przeterminowane zadłużenie.
 6. Dawid Urbaniak

  Dawid Urbaniak New Member

  Jak zapewne zdaje sobie pan sprawę, pańska sytuacja jest dość trudna i mówiąc szczerze ciężko będzie panu dostać pożyczkę na uczciwych zasadach. Nasza firma jest w stanie zaoferować uczciwe oprocentowanie, ale na podstawie powyższych informacji jesteśmy w stanie zaoferować pożyczkę roczną, z zabezpieczeniem majątkowym.
  Jest pan zainteresowany taką ofertą?
 7. krokodyl92

  krokodyl92 New Member

  Niestety nie posiadam zabezpieczenia majątkowego - mieszkanie jest moją własnością, ale z hipoteką na rzecz banku. Rozumiem, że pożyczki bez zabezpieczenia z wyższym oprocentowaniem w mojej sytuacji nie otrzymam? I czy mógłbym prosić o nazwę firmy?
 8. Dawid Urbaniak

  Dawid Urbaniak New Member

  Niestety, w tym wypadku wzięcie pożyczki w pańskiej sytuacji jest niemożliwe.
  Nazwa firmy to Kancelaria pomocy dłużnikom. Działanie firmy można podzielić na dwie kategorie: oferowanie pożyczek przez prywatnego inwestora oraz, w przypadku kiedy wzięcie pożyczki jest niemożliwe - pomoc w pozbyciu się długów. W pana sytuacji, czyli bez interwencji komorniczej i posiadaniu kilku pożyczek, w większości przypadków jesteśmy w stanie anulować długi kompletnie, a zawsze udaje nam się wywalczyć od 70% procent wartości długu i więcej.
  Jeśli jest pan zainteresowany drugą opcją mogę na spokojnie panu opisać jak działamy i sam pan oceni zdecyduje czy zgadza się się na taką opcję
 9. krokodyl92

  krokodyl92 New Member

  W takim razie bardzo bym prosił o opis, w jaki sposób Państwo działacie.
 10. Dawid Urbaniak

  Dawid Urbaniak New Member

  Jako kancelaria zajmujemy się wyszukiwaniem nieprawidłowości w umowach, które pan podpisał przy braniu pożyczek, a z mojego doświadczenia wynika, że praktycznie nie istnieje umowa, której nie można podważyć. W momencie kiedy się pan zgodzi współpracę, wysyła pan dokumenty potrzebne do stworzenia pana linii obrony przestaje pan spłacać raty, by wymusić na wierzycielu zgłoszenie sprawy do sądu. Tu już mogę pana na start uspokoić, choć padło słowo sąd nie jest to absolutnie nic strasznego, ponieważ całą sprawą zajmujemy się my i nasi mecenasi. Po rozprawie dług usuwany jest całkowicie, również z jakichkolwiek baz dłużników, co zapewnia panu zdolność kredytową w późniejszym życiu. Mogę panu powiedzieć że w ciągu trzech lat pracy tutaj nie zdarzyło się, by klient przegrał z nami rozprawę.
  Jeśli chcę pan poznać szczegóły, gorąco zachęcam do zajrzenia na naszą stronę internetową kancelaria-pomoc.pl

  Jeśli będzie pan zainteresowany ofertą proszę o kontakt sms lub telefoniczny na nr 531797803
 11. faydee

  faydee New Member

  Ojj no to jak jest taka sytuacja to niestety.... U mnie akurat było inaczej, też byłam w BIK i BIG, ale własnie dzięki temu, ze posiadałam nieruchomość, dzięki Balt Credit, mogłam wziąć pożyczkę pod jej zastaw. Samo zabezpieczenie pożyczki pod zastaw nieruchomości odbywa się w towarzystwie notariusza.
 12. Marikka

  Marikka New Member

  Mogę prosić o kontakt: martafran @wp.pl
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Ogłoszenia pożyczkowe Prywatna pożyczka pilnie na wczoraj 3 Grudzień 2020
Pożyczki chwilówki Pożyczka prywatna bez BIK w 15 min 1 Grudzień 2020
Pożyczki dla zadłużonych Fundusz Korona pożyczka 100 tys zł. 30 Październik 2020
Pożyczki pozabankowe Pożyczka kredyt online Wniosek wypełnisz już tutaj ! Bez bik krd 18 Październik 2020
Pożyczki gotówkowe pożyczka zupełnie za darmo 17 Październik 2020
Pożyczki dla zadłużonych Pożyczka kredyt online Wniosek wypełnisz już tutaj ! Bez bik krd 15 Październik 2020
Pożyczki bez BIK Pożyczka kredyt online Wniosek wypełnisz już tutaj ! Bez bik krd 15 Październik 2020

Poleć tę stronę