1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Pożyczki bez sprawdzania BIK 2021?

Dyskusja w 'Pożyczki dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika Rhona, 28 Maj 2014.

 1. Rhona

  Rhona New Member

  Jakie są najpopularniejsze oferty pożyczek pozabankowych, które dostanie każdy bez względu na jego sytuację w BIK?
 2. Aleksandra1984

  Aleksandra1984 New Member

  W większości chwilówek nie są sprawdzane BIKi i inne kwestie takie jak BIG, KRD i inne firmy rejestrujące dłużników. Między innymi Provident nie sprawdza, Vivus i te inne popularne.
 3. Hera

  Hera Member

  Niestety nie prawda. Wszystkie wymienione powyżej firmy sprawdzają. Zmieniła się zasadniczo polityka dbania o portfel tych firm i bezpieczeństwo zadłużeń. Ale jest jeszcze kilka które takiej weryfikacji nie przeprowadzają.
 4. josef1

  josef1 Member

  provident z tego co wiem, nie przeprowadza takiej weryfikacji, jednak jakoś szczególnie nie mam do tej firmy zaufania. Zbyt dużo jest o niej złych opinii na rynku..
 5. Diamond211

  Diamond211 New Member

  Tu mogę się wypowiedzieć ponieważ jest strona na której nie sprawdzają baz dłużników, są niskie koszta pożyczki itd. A mianowicie: kredytpartner.pl
 6. olaf

  olaf New Member

  Odradzam Państwu pożyczki w Providencie. To nierzetelna firma, nie respektująca swoich zobowiązań wynikających z umowy! Przedstawiciel przychodzi wedle własnego "widzi-mi-się", reklamacje są ignorowane, przedstawiciel nachodzi w towarzystwie obcych osób.
 7. danon

  danon Member

  większość firm pożyczkowych nie zwraca szczególnej uwagi na wpisy w BIK-u. w końcu te firmy są znane z tego, że udzielają pożyczek osobom, którym bank by nie pożyczył nawet złotówki.

Poleć tę stronę