1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Pożyczki dla zadłużonych firm

Dyskusja w 'Pożyczki dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika Kikosz, 2 Czerwiec 2014.

 1. Kikosz

  Kikosz New Member

  Czy są jakieś firmy, czy przedsiębiorstwa, działające w branży pożyczek dla firm? Mój znajomy ma problem, ma kilkaset tysięcy długu. Czy warto szukać firmy pożyczkowej, czy może lepiej sprzedawać spółkę?
 2. josef1

  josef1 Member

  szczerze mówiąc zastanowiłbym się raczej nad sprzedażą spółki. Jeśli dług jest tak wysoki, zaś firma nie przynosi adekwatnych korzyści materialnych raczej nie ma co jej dłuzej ciągnąć.
 3. kowalsky

  kowalsky Member

  wątpię, żeby ktoś udzielił pożyczki właściwie już upadającej spółce. bo jak potem odzyskać długi? jak Twój znajomy ma tak poważne zadłużenie to powinien pomyśleć o ogłoszeniu upadłości spółki. to chyba jedyne wyjście. bo zadłużonej spółki nikt nie kupi.
 4. danon

  danon Member

  w tym wypadku chyba nie warto wciąż się zadłużać. no chyba, że Twój znajomy wierzy w to, że firma jest do odratowania. ale to ciężko stwierdzić, bo nie wiemy jak jego firma wpadła w tak poważne tarapaty.
 5. Janeczka

  Janeczka New Member

  Spróbuj w Profi Credit. To dobra i uczciwa firma, która dba o klienta. Mają dobrą ofertę dla firm.
 6. Stanisław

  Stanisław New Member

  janeczka czy wzięłaś tabletkę ? o czym Ty piszesz, firma ma kilkaset tysięcy długów,a Ty proponujesz Profi ? Te 10 czy 20 tys w tej sytuacji to na co się przyda ?
 7. Olenen

  Olenen New Member

  dla firm - janvest. udzielają pozyczek pod zastaw nieruchomości
 8. pompelos

  pompelos New Member

  Rapida Money - musisz mieć żyrantów.
 9. Olek970

  Olek970 New Member

  Oferuję pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości cały kraj mój numer telefonu to 668 810 547
 10. faydee

  faydee New Member

  Bardzo współczuję sytuacji :( Hmm a w ogóle to jak to się rozwiązało ? Bo już troszkę czasu minęło ? Co do firm pożyczkowych to jest firma Balt Credit, która udziela pożyczki pod zastaw ( od 30 tys. zł do 1,5 mln zł) i nie weryfikuje BIK, BIG czy też zaległości w ZUS i US. Także na przyszłość może się komuś to ta informacja przyda. Mi bardzo pomogli jak byłem w ciężkiej sytuacji. I udało mi się z tego wyjść dzięki tej właśnie firmie, która okazała się być ostatnia deską ratunku.

Poleć tę stronę