1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Pożyczki dla zadłużonych w banku

Dyskusja w 'Pożyczki dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika Kikosz, 2 Czerwiec 2014.

 1. Kikosz

  Kikosz New Member

  Czy są jakieś banki, które oferowałyby pożyczki dla zadłużonych? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Czy nadal jest tak, że jak ma się dług, to się nie dostanie pożyczki i nie ma nawet takiej możliwości?
 2. Na pewno rozwiązaniem jest pożyczka konsolidacyjna. Ona łączy kilka pożyczek w jedną, przez co zyskuje się jedną niższą ratę. To najlepsza propozycja bankowa, dla osób, które mają spore zadłużenie.
 3. Diamond211

  Diamond211 New Member

  Jeśli osoba jest już zadłużona to trochę ciężko, szczególnie w banku, ale jest na to rozwiązanie. Proponuję stronę internetową kredytpartner.pl . Proszę sprawdzić, tam na pewno weźmiesz pożyczkę bez żadnych komplikacji.
 4. luiza

  luiza New Member

  wszystko zależy ile wynosi Twoje zadłużenie i czy je regularnie spłacasz. bo jak nie masz zaległości w spłacaniu rat i wciąż masz zdolność kredytową to nie widzę dlaczego bank nie miałby Ci udzielić pożyczki. jeśli jednak znaczną część wynagrodzenia przeznaczasz na spłatę zadłużenie to na pewno nie masz zdolności kredytowej.
 5. CosWiem

  CosWiem New Member

  a na kredyt-lider.pl próbowaliscie? mi z tego co widze sie uda a mam spore zadluzenie
 6. bartek79

  bartek79 Member

  ze mną bank nie chciał negocjować dwa inne też nie a tylko dlatego ze miałem niesplaconą jedną chwilówkę na szczęście znalazłem financeinvest.pl tam udzielili mi pożyczki
 7. kowalsky

  kowalsky Member

  to wszystko zależy od wysokości Twojego długu i od tego jak spłaty rat zadłużenia wpływają na Twoją obecną zdolność kredytową. jak raty znacznie obniżają Twoją zdolność to raczej na kolejną pożyczkę w banku nie masz szans. wtedy pozostają tylko parabanki.
 8. bartek79

  bartek79 Member

  financeinvest.pl oferuje pożyczki dla osób zadłużonych i z komornikiem wystarczy na ich stronie wypełnić wniosek i czekać na kontakt w sprawie pożyczki
 9. Krzyjus

  Krzyjus Member

  Jak masz dług i go regularnie spłacasz (bez większych zaległości) to nie powinieneś mieć większych problemów z uzyskaniem pożyczki. Problem możesz mieć, gdy spłata rat dotychczasowych długów stanowi sporą część Twoich dochodów. Wtedy bank może nie udzielić Ci kolejnej pożyczki.
 10. danon

  danon Member

  banki oferują dla zadłużonych osób kredyty konsolidacyjne. ale żeby je uzyskać też trzeba spełniać odpowiednie kryteria.
 11. krokodyl

  krokodyl New Member

  ogromne znaczenie ma to jak wysokie masz zadłużenie. bo jak masz jakąś niewysoką pożyczkę którą oczywiście spłacasz tak jak trzeba to pewnie nie będziesz mieć problemów z otrzymaniem kolejnej.
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Pożyczki - forum ogólne Prywatny inwestor pożyczki również dla osób zadłużonych i ze słabą zdolnością 21 Sierpień 2020
Ogłoszenia pożyczkowe Pożyczki prywatne dla zadłużonych 9 Czerwiec 2015
Pożyczki dla zadłużonych Pożyczki dla zadłużonych firm 2 Czerwiec 2014
Pożyczki dla zadłużonych Pożyczki pod zastaw dla zadłużonych 30 Maj 2014
Ogłoszenia pożyczkowe POŻYCZKI OD OSÓB PRYWATNYCH 13 Wrzesień 2020
Pożyczki konsolidacyjne POŻYCZKI OD OSÓB PRYWATNYCH 13 Wrzesień 2020
Forum kredytowe POŻYCZKI OD OSÓB PRYWATNYCH 13 Wrzesień 2020

Poleć tę stronę