1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Pożyczki hipoteczne przez internet?

Dyskusja w 'Pożyczki bezpośrednie' rozpoczęta przez użytkownika MariaNowak, 2 Kwiecień 2014.

 1. MariaNowak

  MariaNowak New Member

  Witam Serdecznie:) Jeśli zastanawiacie się czy zaciąganie pożyczek czy kredytów przez internet jest bezpieczne, warto zajrzeć na kredyty-szybkie.pl tam są zawarte wszystkie informacje które na pewno was zainteresują.
 2. Kowal_czyk

  Kowal_czyk Member

  Osobiście uważam , że nikt nie udzieli Ci kredytu pod hipoteke przez Internet. Rzeczoznawca musi zobaczyć wartość zastawu, a przez internet to nie wiele można. :/
 3. pioter

  pioter Member

  Pożyczka ta jest możliwa przez Internet , ale trzeba okazać się scanami własności i wyceny rzeczoznawcy... I o ile się nie mylę przez Internet składamy wniosek i papiery , ale po odbiór pieniędzy stawić trzeba się osobiście.
 4. ewelina28

  ewelina28 Member

  Ja niedawno brałam tego typu pożyczkę w pozyczka24.info.pl. Mieli b. dobre opinie i postanowiłam im zaufać. Nie zawiodłam się. Bardzo niskie raty bez ukrytych opłat :)
 5. Sylwia

  Sylwia Member

  Nie ma takiej opcji, by zaciągnąć kredyt hipoteczny przez Internet. Taki kredyt to spore zobowiązanie na dużą kwotę, więc wiadomo, bank musi wszystko dobrze sprawdzić.

Poleć tę stronę