1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Pożyczki pozabankowe wasze wrażenie

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika Miszczak, 26 Maj 2014.

 1. Miszczak

  Miszczak New Member

  Jakie macie wrażenie po zaciąganiu pożyczek pozabankowych? Czy Waszym zdaniem wszystko jest ok? Czy było korzystnie i bez żadnych problemów? Ja kilka razy zaciągałem i nie było problemów.
 2. Rhona

  Rhona New Member

  Mi się jeszcze nie zdarzyło zaciągnąć takiej pożyczki, ale moim znajomym się to zdarzało i większość z nich była zadowolona z warunków/
 3. Aleksandra1984

  Aleksandra1984 New Member

  Trzeba wyraźnie czytać umowę, a wtedy widzimy ile mamy do spłacenia i ile pożyczamy. Ludzie nie czytają umów później żałują tego.
 4. Urszula

  Urszula Member

  Pożyczki pozabankowe są bardzo atrakcyjne dla klientów. Co prawda mają wysokie oprocentowanie, ale też są wyjściem z niejednych kłopotów.
 5. Kikosz

  Kikosz New Member

  Ja tam zaciągałem małe pożyczki w Providencie. Z opcją przez internet, nie jest wcale tak drogo, bo z 1000 zł, oddaje się coś koło 300 zł, więc miliony to nie są, a już na pewno nie więcej niż 50%, czyli nie podchodzi w żaden sposób pod lichwę.
 6. markobylos1

  markobylos1 Member

  jest korzystnie i bez problemów pod warunkiem, ze czyta się umowę i pożycza się ze sświadomością, że będzie sie miało z czego spłacic na czas.
 7. pożyczkowy

  pożyczkowy Member

  moje zdanie jest takie, że jak się wie po co się pożycza i wie się skąd się pożyczkę spłaci to jest ok. często jednak ludzie nie zdają sobie sprawy i nie traktują poważnie sprawy co przekłada sie na późniejsze kłopoty
 8. iTerra

  iTerra Member

  według mnie wszystko jest ok do czasu, kiedy splaca się wszystko terminowo. Ja rowniez pozyczalam dwa razy w parabankach, ale nie mam zastrzeżeń, bo spłaciłam wszystkow terminie. Choć mam znajoma, która raz pozyczyła a do tej pory się użera z chwilówkami, bo zwłoka w spłacie, bo odsetki, bo kolejna pożyczka. Więc moja rada, jak nie masz pewności, że będziesz miał z czego spłacić, nie umiesz zarządzać swoimi funduszami - lepiej nie pożyczaj, bo wpadniesz w większe kłopoty
 9. rybeńka

  rybeńka New Member

  takie pożyczki są całkiem ok - szkoda tylko, że cześć z nich ma kolosalne opłaty - w każdym razie jedna takie pożyczki stanowią ratunek w potrzebie dla bardzo wielu osób.
 10. Grzegorz

  Grzegorz New Member

  Są dobre kiedy nie ma czasu na dłogie sprawdzanie no i to coś innego od tradycijnych kredytów.
 11. Grunt to znaleźć atrakcyjną pożyczkę. Różnią się one między sobą, warunkami spłaty. Najbardziej opłacalne są te darmowe, w których spłaca się tyle, ile się pożyczyło.
 12. Grzegorz

  Grzegorz New Member

  Tak, masz racie, są dobre, ale tylko na jeden raz, bo póżniej juz liczą sume i tej i kolejnej pozyczki.
 13. Andrzej78

  Andrzej78 New Member

  Myślę, że jeśli ma się stałe dochody, a pożyczka jest jednorazowa to nie problem, a może nam pomóc, gdy zajdzie potrzeba.
 14. Rafał

  Rafał Member

  Jeśli korzystasz z pożyczek rzadko to nie problem. Gorzej jeśli zaciągasz pożyczkę żeby spłacić inną. Myślę, że trzeba uważnie analizować oferty firm pożyczkowych i pożyczki będą niestraszne.
 15. Dyziek

  Dyziek New Member

  Witam. Odnośnie pożyczek poza bankowych polecam "lombardaconto.pl" Mają naprawdę niskie oprocentowanie i bardzo korzystne warunki umowy. Posiadają Bezpłatną wycenę złota, a także zapewniają dyskrecję. Osobiście sądzę, że jest to najlepsze rozwiązanie, gorąco polecam
 16. jaskier

  jaskier New Member

  Nie ma co wszystkich pozabankowcych firm ładować do jednego worka.
  Jest wiele takich jak np financeinvest.pl z którymi mam całkiem miłe doświadczenia, a też kilka innych z którymi wolałbym nie mieć już do czynienia.
 17. Amylaza

  Amylaza New Member

  Mnie się wydaje, że wszystko zależy w dużej mierze od nas. Jak firma pożycza bez BIK, bez zabezpieczeń, bez przemyślenia to i my nie oczekujmy od nich zbyt wiele. Zdarzało mi się brać pożyczki pozabankowe, ale w takich firmach jak np Aasa. Sprawdzają BIK, ale wszystkie koszta i opłaty zwiazane z kredytem mam od razu pokazane na stronie już przy kalkulatorze. Z tej pożyczki byłam bardzo zadowolona. Nie warto też brać takich pożyczek, które mają ogrom małym druczkiem, bo jest duże prawdopodobieństwo, że czegoś niedoczytamy.
 18. pati2169

  pati2169 New Member

  ja brałam pożyczkę przez serwis financeinvest.pl i jestem bardzo zadowolona. Nie sprawdzają BIKU ani KRD dostałam tyle ile chciałam bez żadnego ale :)
 19. bartek79

  bartek79 Member

  ja też brałem na financeinvest i mogę polecić
 20. androlo

  androlo Member

  bardzo pozytywne
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe DARMOWE POŻYCZKI POZABANKOWE DLA NOWYCH KLIENTÓW (0% PRSO) 22 Marzec 2020
Pożyczki pozabankowe Pożyczki i kredyty pozabankowe, gotówkowe, konsolidacyjne,BIK,KRD,BIG 27 Czerwiec 2019
Pożyczki pozabankowe Pożyczki i kredyty pozabankowe, gotówkowe, konsolidacyjne,BIK,KRD,BIG 3 Czerwiec 2019
Pożyczki pozabankowe Pożyczki i kredyty pozabankowe, gotówkowe, konsolidacyjne,BIK,KRD,BIG 27 Maj 2019
Pożyczki - forum ogólne Pożyczki i kredyty pozabankowe, gotówkowe, konsolidacyjne,BIK,KRD,BIG 27 Maj 2019
Vivus Legalne Pożyczki Bankowe i Pozabankowe . Najlepsze Oferty. 20 Maj 2019
Pożyczki - forum ogólne Pożyczki pozabankowe dla Firm 30 Marzec 2017

Poleć tę stronę