1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

pożyczki w banku pocztowym korzystne?

Dyskusja w 'Pożyczki - forum ogólne' rozpoczęta przez użytkownika Antek, 29 Styczeń 2014.

 1. Antek

  Antek New Member

  Powiedzcie mi proszę jak się plasują pożyczki w banku pocztowym w porównaniu do pożyczek w firmach pozabankowych? Czy mają korzystniejsze oferty w tym banku pocztowym ? I jak to jest dokładnie z wpisem w biku?
 2. rybeńka

  rybeńka New Member

  prawdę mówiąc nigdy nie patrzyłem na pożyczki w banku pocztowym. ale na stronie banku pocztowego jest całkiem fajnie przedstawiony koszt pożyczki - wszelkie opłaty i warunki :)
 3. bluejeans

  bluejeans Member

  co do tego BIKu - to Bank Pocztowy sprawdza co masz tam za historię. Ale nie wiem czy nie znajdziesz korzystniejszych ofert bankowych
 4. optima

  optima New Member

  jak ostatnio przeglądałam ich ofertę to na prawdę wyglądała ciekawie - duzo lepiej niz niejedna chwilówka :) wydaje się, że warto tam pożyczać
 5. Karierowiczka

  Karierowiczka New Member

  Bank pocztowy ma ca całkiem inną ofertę od pożyczek pozabankowych. To wiadomo, tak jak i to, że ten bank jak każdy inny sprawdza historię w BIK.
 6. Hiabiar

  Hiabiar Member

  Warto wiedzieć że niektóre grupy zawodowe mogą w Banku Pocztowym otrzymać naprawdę korzystne warunki. O szczegóły nalezy pytać doradców. Podobne zasady występują tez w innych bankach.
 7. alicce

  alicce Member

  to zależy, w którym banku. są banki, w których opłaca sie bardziej, a są banki, w których opłaca sie mniej. zawsze tak było
 8. annamors

  annamors Member

  na pewno wzięcie pożyczki w banku pocztowym jest bezpieczniejsze niż zadłużanie się w parabanku. może taka pożyczka i jest droższa, ale pewniejsza.

Poleć tę stronę