1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Pożyczki w małych miastach?

Dyskusja w 'Pożyczki bezpośrednie' rozpoczęta przez użytkownika Arkadia, 27 Marzec 2014.

 1. Arkadia

  Arkadia New Member

  Jak to jest z firmami pożyczkowymi w małych miastach? W dużych aż się od nich roi, na każdym rogu można taką pożyczkę wziąć, ale w małych miasteczkach jest z tym chyba gorzej.
 2. Orewoir

  Orewoir New Member

  To jest raczej logiczne. W małych miastach jest ogólnie mniej wszystkiego - mniej sklepów, mniej pracy, mniej ludzi. No i mniej firm pożyczkowych. Aczkolwiek wiele z nich ma pracowników terenowych.
 3. MariaNowak

  MariaNowak New Member

  A własnie nie prawda teraz gdzie się człowiek nie ruszy jest mnóstwo miejsc, placówek, siedzib, ulotek gdzie można zaciągnąć kredyt. A nazw firm pożyczkowych nie sposób jest już zapamiętać:) A czemu o to pytasz chcesz zaciągnąć kredyt? Jeśli tak warto porozmawiać z doradcą kredytowym. Osobiście polecam kredyty-szybkie.pl.
 4. Kowal_czyk

  Kowal_czyk Member

  Mała ilość firm oferujących pożyczki jest spowodowana głównie tym , że w małych miejscowościach nie ma takiego popytu na pożyczki. Jest mało ludzi i mało kto korzysta ...
 5. pioter

  pioter Member

  Trudno jest dostać teraz pożyczkę w małych miastach? Nie sądzę ... Nie trzeba nawet takich miejsc , bo teraz Internet daje takie możliwości, które wypierają te stosowane dotychczas...
 6. ewelina28

  ewelina28 Member

  Ze swojej strony mogę polecic uslugi pozyczka24.info.pl. Maja bardzo niskie raty pozbawione ukrytych oplat.
 7. ofinofin

  ofinofin New Member

  Szybka i wygodna pożyczka - Ofin

  Szybka i wygodna pożyczka, dzięki której klienci mogą otrzymać nawet 2000 zł. Wystarczy dowód osobisty i własny rachunek bankowy, a oferta przeznaczona jest dla każdego w wieku od 21 do 70 roku życia.

  wystarczy wypełnić wniosek i dostajesz natychmiastową odpowiedź:
  Masz pytania? Zapraszam na chata:
 8. Rhona

  Rhona New Member

  No tak ale nadal jest wielu starszych ludzi, że tak powiem starej daty, którzy nie potrafią się posługiwać Internetem i właśnie z myślą o nich powinno być więcej takich placówek w małych miasteczkach.
 9. bluejeans

  bluejeans Member

  wbrew pozorom w małych miastach też jest tego sporo. myślę, że wielkość miasta niewiele ma tu do rzeczy. Ale coraz większa popularnością cieszą się pożyczki internetowe (na szczęście). Takie pożyczki są trochę tańsze od tych lokalnych
 10. Edyta M.

  Edyta M. New Member

  W małych miasteczkach wszyscy się znają, dlatego każdy kto się uda do takiej firmy po pożyczkę, pewnie zaraz będzie obgadany za plecami. Dlatego w małych miejscowościach, takie instytucje są nieliczne.
 11. Wiktoria12

  Wiktoria12 New Member

  Jest to logiczne, w mniejszych miastach jest mniejszy popyt na tego typu usługi. Chociaż jest ich coraz więcej. Na pewno funkcjonują oddziały tych najpopularniszych firm. Drugą stroną stroną medalu jest internet, który stwarza ogromne możliwości. Wpisując odpowiednie hasło do wyszukiwarki na pewno znajdziesz odpowiednie strony.
 12. Andrzej78

  Andrzej78 New Member

  Ja myślę, że nie ma znaczenia czy jest to małe czy duże miasto. Firmy pożyczkowe są wszędzie:)
 13. Rafał

  Rafał Member

  Również uważam, że i w dużych i w małych miastach funkcjonuje spora liczba firm pożyczkowych. Jeśli nawet jakiejś firmy nie ma w 'mniejszym' mieście można wykorzystać internet do zaciągnięcia pożyczki.
 14. Maria34

  Maria34 New Member

  A ja mam wrażenie, że siedziby firm pożyczkowych są teraz wszędzie... dosłownie. Czy to zależy od wielkości miasta, pewnie tak. Jednak sądzę, że te najpopularniejsze firmy są wszędzie.
 15. Olga75

  Olga75 Member

  Może w mniejszych miastach firm pożyczkowych jest mniej ale cały czas dużo. Mieszkańcy małych miast powinni się z tego powodu raczej cieszyć - szyldy pożyczkowe przynajmniej nie psują "krajobrazu":).
Może zainteresuje Ciebie także:
Forum Tytuł Data
Ogłoszenia pożyczkowe Prywatne Osoby Udziela Pozyczki 20 Październik 2020
Pożyczki gotówkowe Prywatne Osoby Udziela Pozyczki 20 Październik 2020
Forum kredytowe Prywatne Osoby Udziela Pozyczki 20 Październik 2020
Pożyczki dla zadłużonych Prywatne Osoby Udziela Pozyczki 20 Październik 2020
Pożyczki bez BIK Prywatne Osoby Udziela Pozyczki 20 Październik 2020
Pożyczki pozabankowe Prywatne Osoby Udziela Pozyczki 20 Październik 2020
Pożyczki bezpośrednie Prywatne Osoby Udziela Pozyczki 20 Październik 2020

Poleć tę stronę